Nieuws

Balsponsor in beeld: Brethouwer Tweewielers Gaanderen

Aanstaande zondag is Brethouwer Tweewielers balsponsor bij de thuiswedstijd van VVG’25 1 tegen AD’69 1. Eigenaar Johan Brethouwer is sinds zijn start in 1991 niet meer weg te denken uit de Gelderlandse omstreken. Hij begon zijn zaak in Dinxperlo en via meerdere locatie’s is hij terecht gekomen in Gaanderen aan de Rijksweg nummer 138 waar Brethouwer tweewielers nu sinds 2011 gevestigd is.

Met een eigenaar en drie personeelsleden van jong tot oud, is het een energiek bedrijf die gefocust is op de beste service en goede kwaliteit. Van verkoop van tweedehands fietsen tot de nieuwste modellen: zowel gewoon als elektrisch. Ook voor onderhoud en reparatie bent u bij Brethouwer tweewielers aan het juiste adres. Ook de gastvrijheid vinden zij erg belangrijk en daarom verwelkomen zij u graag met een kop koffie of thee. Voor meer info: www.brethouwertweewielers.nl

HET LAATSTE NIEUWS

WANTED: ENTHOUSIASTE OMROEPER

03 december 2023

ONVERWACHT PIETENBEZOEK

03 december 2023

JAYLYNN OP SCHOT IN TWENTE

01 december 2023

VVG’25 2 wint overtuigend van Columbia 2

27 november 2023