Contactpersoon commisies


Commissie Contactpersoon Telefoon Mailadres
Activiteitencommissie Sabine Leuverink 06 34893472 activiteitencommissie@vvg25.nl
Commissie VTZ Pietro Monasso 06 13227181 commissieVTZ@vvg25.nl
Kantinecommissie 0315 325321 kantine@vvg25.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@vvg25.nl
Scheidsrechters Engelbert Groen scheidsrechters@vvg25.nl
Sponsorcommissie Jan Fenneman 0315 328679 sponsoring@vvg25.nl
Vertrouwenspersoon Michael Velthausz 06 30121592 vertrouwenspersoon@vvg25.nl
Vrijwilligers Erik Wassink 06 23472704 vrijwilligers@vvg25.nl
Vrouwenvoetbal Ineke Schuurman 06 14957942 vrouwenvoetbal@vvg25.nl
Website Rob van Aken en Saskia Wielers webmaster@vvg25.nl
Zaalvoetbal Daan Bus en Ruud Bongers zaalvoetbal@vvg25.nl