Nieuws

Balsponsor in beeld: Brethouwer Tweewielers

Aanstaande zondag is Brethouwer Tweewielers de balsponsor bij de thuiswedstrijd van VVG’25 1 tegen SP Lochem 1. Brethouwer Tweewielers is een begrip in de Achterhoek.

Eigenaar Johan Brethouwer is sinds zijn start in 1991 niet meer weg te denken uit de Gelderlandse omstreken. Hij begon zijn zaak in Dinxperlo en via meerdere locatie’s is hij terecht gekomen in Gaanderen aan de Rijksweg nummer 138 waar Brethouwer tweewielers nu sinds 2011 gevestigd is.

Met een eigenaar en 3 personeelsleden van jong tot oud is het een energiek bedrijf die gefocust is op de beste service en goede kwaliteit. Van verkoop van tweedehands fietsen tot de nieuwste modellen zowel gewoon als elektrisch. Ook voor onderhoud en reparatie bent u bij Brethouwer tweewielers aan het juiste adres!

De bal gaat rollen aanstaande zondag om 14:00 uur op Sportpark de Pol!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 wint verrassend van FC Winterswijk 6

21 maart 2023

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023

VVG 3 loopt tegen harde nederlaag aan bij Grol 7

07 maart 2023