Nieuws

Balsponsor in beeld: De Holle Bus

Eetcafé de Holle Bus ligt al ruim 30 jaar in het centrum van Gaanderen. De Holle Bus beschikt over een sfeervol eetcafé waar u kunt genieten van heerlijk eten en drinken, en een stijlvol ingerichte bovenzaal met een geheel eigen karakter.

  • Cafetaria
  • Eetcafé, bar en terras
  • Bovenzaal en dakterras

Gewoon lekker eten!

Gewoon lekker eten! is het motto waar de Holle Bus voor staat. Kwalitatief goed eten voor een mooie prijs in een gezellige en ontspannen sfeer. De wedstrijd tussen VVG’25 1 en VVO 1 begint morgen om 14:00 uur op Sportpark de Pol.

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 pakt punt in enerverende wedstrijd tegen FC Bergh 4

27 september 2022

Wedstrijdverslag NEC 1 – VVG’25 1

27 september 2022

VVG 3 verliest op kletsnatte zondag van Pax 5

21 september 2022