Nieuws

Balsponsor in beeld: De Holle Bus

Eetcafé de Holle Bus ligt al ruim 30 jaar in het centrum van Gaanderen. De Holle Bus beschikt over een sfeervol eetcafé waar u kunt genieten van heerlijk eten en drinken, en een stijlvol ingerichte bovenzaal met een geheel eigen karakter.

  • Cafetaria
  • Eetcafé, bar en terras
  • Bovenzaal en dakterras

Gewoon lekker eten!

Gewoon lekker eten! is het motto waar de Holle Bus voor staat. Kwalitatief goed eten voor een mooie prijs in een gezellige en ontspannen sfeer. De wedstrijd tussen VVG’25 1 en VVO 1 begint morgen om 14:00 uur op Sportpark de Pol.

HET LAATSTE NIEUWS

Van Zaalvoetbal naar Futsal

31 maart 2024

Verslag Varsseveld – VVG ’25

28 maart 2024

VVG ’25 1 Heren wint de kraker bij SC Varsseveld!

24 maart 2024

Voetballen bij De Graafschap in de meivakantie?

23 maart 2024