Nieuws

Balsponsor in beeld: EMkwadraad BV Ulft.

Morgen is EMkwadraad de balsponsor bij de thuiswedstrijd van VVG’25 tegen GWVV. EMkwadraad voert elektromontage uit voor machinebouwers in verschillende sectoren. Je vindt de producten onder andere terug in verlichtingsarmaturen, besturingskasten, verdeelkasten, verwarmingen, lichtreclame en flowmeters die gebruikt worden in de landbouwindustrie, installatietechniek en kassenbouw. Alle producten levert EMkwadraad op maat en in zowel kleine als grote orders. Voor meer informatie kijk op: http://www.lbhbox.nl/.

De wedstrijd tussen VVG’25 1 en GWVV 1 begint morgen om 14:00 uur.

HET LAATSTE NIEUWS

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023

VVG 3 loopt tegen harde nederlaag aan bij Grol 7

07 maart 2023

VVG’25 Heren 1 wint weer en blijft in top 3 meedoen!

06 maart 2023