Nieuws

Balsponsor in beeld: EMkwadraad BV Ulft.

Morgen is EMkwadraad de balsponsor bij de thuiswedstrijd van VVG’25 tegen GWVV. EMkwadraad voert elektromontage uit voor machinebouwers in verschillende sectoren. Je vindt de producten onder andere terug in verlichtingsarmaturen, besturingskasten, verdeelkasten, verwarmingen, lichtreclame en flowmeters die gebruikt worden in de landbouwindustrie, installatietechniek en kassenbouw. Alle producten levert EMkwadraad op maat en in zowel kleine als grote orders. Voor meer informatie kijk op: http://www.lbhbox.nl/.

De wedstrijd tussen VVG’25 1 en GWVV 1 begint morgen om 14:00 uur.

HET LAATSTE NIEUWS

Nieuwe tassen voor de jeugd

24 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024

Winnaars Koppeltoernooi: Robin en Michel!

20 februari 2024

Flessenactie 2024: Prachtig resultaat!

17 februari 2024