Nieuws

Balsponsor in beeld: EMkwadraad BV Ulft.

Morgen is EMkwadraad de balsponsor bij de thuiswedstrijd van VVG’25 tegen GWVV. EMkwadraad voert elektromontage uit voor machinebouwers in verschillende sectoren. Je vindt de producten onder andere terug in verlichtingsarmaturen, besturingskasten, verdeelkasten, verwarmingen, lichtreclame en flowmeters die gebruikt worden in de landbouwindustrie, installatietechniek en kassenbouw. Alle producten levert EMkwadraad op maat en in zowel kleine als grote orders. Voor meer informatie kijk op: http://www.lbhbox.nl/.

De wedstrijd tussen VVG’25 1 en GWVV 1 begint morgen om 14:00 uur.

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 pakt punt in enerverende wedstrijd tegen FC Bergh 4

27 september 2022

Wedstrijdverslag NEC 1 – VVG’25 1

27 september 2022

VVG 3 verliest op kletsnatte zondag van Pax 5

21 september 2022