Nieuws

Balsponsor in beeld: Helming Hoveniers Gaanderen

Komende zondag is Helming Hoveniers balsponsor bij de thuiswedstrijd van VVG’25 tegen Keijenburgse Boys, aanvang 14:00 uur. Helming Hoveniers is een jong en gedreven hoveniersbedrijf dat van A tot Z te werk gaat in uw tuin, voor zowel particulieren, bedrijven of instellingen. Bij Helming Hoveniers kunt u terecht voor een passend ontwerp tot daadwerkelijk het uitvoeren van uw tuinwensen.

Het bedrijf kan in zijn geheel of in samenwerking met u het onderhoud uitvoeren. En droomt u ook van een tuin die het hele jaar door in bloei kan staan?  Kijk dan snel op de website: http://www.helminghoveniers.nl/ .

De laatste wedstrijd voor de winterstop! D’ran!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 pakt punt in enerverende wedstrijd tegen FC Bergh 4

27 september 2022

Wedstrijdverslag NEC 1 – VVG’25 1

27 september 2022

VVG 3 verliest op kletsnatte zondag van Pax 5

21 september 2022