Nieuws

Balsponsor in beeld: Helming Hoveniers Gaanderen

Komende zondag is Helming Hoveniers balsponsor bij de thuiswedstrijd van VVG’25 tegen Keijenburgse Boys, aanvang 14:00 uur. Helming Hoveniers is een jong en gedreven hoveniersbedrijf dat van A tot Z te werk gaat in uw tuin, voor zowel particulieren, bedrijven of instellingen. Bij Helming Hoveniers kunt u terecht voor een passend ontwerp tot daadwerkelijk het uitvoeren van uw tuinwensen.

Het bedrijf kan in zijn geheel of in samenwerking met u het onderhoud uitvoeren. En droomt u ook van een tuin die het hele jaar door in bloei kan staan?  Kijk dan snel op de website: http://www.helminghoveniers.nl/ .

De laatste wedstrijd voor de winterstop! D’ran!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 wint verrassend van FC Winterswijk 6

21 maart 2023

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023

VVG 3 loopt tegen harde nederlaag aan bij Grol 7

07 maart 2023