Nieuws

Balsponsor in beeld: Jachthaven Bommen Berend

Jachthaven Bommen Berend is morgen de balsponsor bij VVG’25 1 – Pax 1. Jachthaven Bommen Berend is een jachthaven midden in de prachtige Achterhoek aan de Oude IJssel. Bij Doesburg kom je vanaf de IJssel de sluis binnen de Oude IJssel op. Hier begint het genieten.

Het is heerlijk rustig varen en de natuurschoon is prachtig. Na zes kilometer vindt je links Jachthaven Bommen Berend. Het ligt net buiten het stadje Laag Keppel. De Oude IJssel loopt helemaal door tot in Ulft, je kunt er uitstekend varen.

Bommen Berend is er voor passanten maar je kunt ook het hele jaar door een vaste ligplaats huren. Ze zijn voorzien van een goed sanitairgebouw, grote grasvelden en een mooie oude sluis die is gerestaureerd. Geen boot? Geen probleem, je kunt er ook een sloep huren. Zie hiervoor de website: http://www.jachthavengelderland.nl/ . De wedstrijd begint morgen om 14:00 uur!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023

VVG’25 doet mee met #RaboClubSupport ⚽️

22 september 2023

VVG’25 JO9-1 wint thuis met dubbele cijfers van FC Trias!

18 september 2023