Nieuws

Balsponsor in beeld: Jachthaven Bommen Berend

Jachthaven Bommen Berend is morgen de balsponsor bij VVG’25 1 – Pax 1. Jachthaven Bommen Berend is een jachthaven midden in de prachtige Achterhoek aan de Oude IJssel. Bij Doesburg kom je vanaf de IJssel de sluis binnen de Oude IJssel op. Hier begint het genieten.

Het is heerlijk rustig varen en de natuurschoon is prachtig. Na zes kilometer vindt je links Jachthaven Bommen Berend. Het ligt net buiten het stadje Laag Keppel. De Oude IJssel loopt helemaal door tot in Ulft, je kunt er uitstekend varen.

Bommen Berend is er voor passanten maar je kunt ook het hele jaar door een vaste ligplaats huren. Ze zijn voorzien van een goed sanitairgebouw, grote grasvelden en een mooie oude sluis die is gerestaureerd. Geen boot? Geen probleem, je kunt er ook een sloep huren. Zie hiervoor de website: http://www.jachthavengelderland.nl/ . De wedstrijd begint morgen om 14:00 uur!

HET LAATSTE NIEUWS

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023

VVG 3 loopt tegen harde nederlaag aan bij Grol 7

07 maart 2023

VVG’25 Heren 1 wint weer en blijft in top 3 meedoen!

06 maart 2023