Nieuws

Balsponsor in beeld: Jachthaven Bommen Berend

Jachthaven Bommen Berend is morgen de balsponsor bij VVG’25 1 – Pax 1. Jachthaven Bommen Berend is een jachthaven midden in de prachtige Achterhoek aan de Oude IJssel. Bij Doesburg kom je vanaf de IJssel de sluis binnen de Oude IJssel op. Hier begint het genieten.

Het is heerlijk rustig varen en de natuurschoon is prachtig. Na zes kilometer vindt je links Jachthaven Bommen Berend. Het ligt net buiten het stadje Laag Keppel. De Oude IJssel loopt helemaal door tot in Ulft, je kunt er uitstekend varen.

Bommen Berend is er voor passanten maar je kunt ook het hele jaar door een vaste ligplaats huren. Ze zijn voorzien van een goed sanitairgebouw, grote grasvelden en een mooie oude sluis die is gerestaureerd. Geen boot? Geen probleem, je kunt er ook een sloep huren. Zie hiervoor de website: http://www.jachthavengelderland.nl/ . De wedstrijd begint morgen om 14:00 uur!

HET LAATSTE NIEUWS

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

Toernooi verslag VVG ’25 JO9-1

02 juni 2024

Vacature wedstrijdsecretaris!

31 mei 2024

𝗣𝗿𝗼𝗺𝗼𝘁𝗶𝗲𝘄𝗲𝗱𝘀𝘁𝗿𝗶𝗷𝗱 𝗩𝗩𝗚 ’𝟮𝟱 𝘃𝘀. 𝗦.𝗩. 𝗚𝗿𝗮𝗺𝘀𝗯𝗲𝗿𝗴𝗲𝗻 – 𝗭𝗔𝗧𝗘𝗥𝗗𝗔𝗚 𝟭 𝗝𝗨𝗡𝗜 𝗼𝗺 𝟭𝟰:𝟬𝟬

31 mei 2024

Wedstrijdverslag JO7-1

22 mei 2024