Nieuws

Balsponsor in beeld: Jachthaven Bommen Berend

Jachthaven Bommen Berend is morgen de balsponsor bij VVG’25 1 – Pax 1. Jachthaven Bommen Berend is een jachthaven midden in de prachtige Achterhoek aan de Oude IJssel. Bij Doesburg kom je vanaf de IJssel de sluis binnen de Oude IJssel op. Hier begint het genieten.

Het is heerlijk rustig varen en de natuurschoon is prachtig. Na zes kilometer vindt je links Jachthaven Bommen Berend. Het ligt net buiten het stadje Laag Keppel. De Oude IJssel loopt helemaal door tot in Ulft, je kunt er uitstekend varen.

Bommen Berend is er voor passanten maar je kunt ook het hele jaar door een vaste ligplaats huren. Ze zijn voorzien van een goed sanitairgebouw, grote grasvelden en een mooie oude sluis die is gerestaureerd. Geen boot? Geen probleem, je kunt er ook een sloep huren. Zie hiervoor de website: http://www.jachthavengelderland.nl/ . De wedstrijd begint morgen om 14:00 uur!

HET LAATSTE NIEUWS

Nu een AED op onze locatie!

01 maart 2024

Vacature coach VVG’25 2!

26 februari 2024

Verslag VVG’25 JO7-1

26 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024