Nieuws

Balsponsor in beeld: Orangerie de Pol

Op de Pol’ staat een sfeervolle oude doorrijschuur uit 1846. Deze is prachtig gerenoveerd en wordt gebruikt voor vergaderingen, vieringen en samenkomsten. Rick en Kim staan klaar om ervoor te zorgen dat alle ideeën en wensen tot in de puntjes geregeld worden. De inspirerende en natuurlijke omgeving van het terrein geven een hele positieve invloed aan het geheel ‘Op de Pol’ biedt alle faciliteiten die er voor uw bijeenkomst nodig zijn. U bepaalt en vrijwel alles is mogelijk. Een huwelijksfeest in een heerlijk, zomerse setting met foodtrucks? Een productpresentatie voor zowel grote als kleine groepen? Een respectvolle afscheidsceremonie op een rustige en sfeervolle locatie? Rick en Kim zorgen er met hun jarenlange ervaring voor dat het uw gasten aan niets zal ontbreken.

Voor meer informatie: www.orangeriedepol.nl . De wedstrijd van het eerste elftal tegen SVGG 1 begint om 14:00 uur op Sportpark de Pol!

HET LAATSTE NIEUWS

Van Zaalvoetbal naar Futsal

31 maart 2024

Verslag Varsseveld – VVG ’25

28 maart 2024

VVG ’25 1 Heren wint de kraker bij SC Varsseveld!

24 maart 2024

Voetballen bij De Graafschap in de meivakantie?

23 maart 2024