Nieuws

Balsponsor in beeld: Orangerie de Pol

Op de Pol’ staat een sfeervolle oude doorrijschuur uit 1846. Deze is prachtig gerenoveerd en wordt gebruikt voor vergaderingen, vieringen en samenkomsten. Rick en Kim staan klaar om ervoor te zorgen dat alle ideeën en wensen tot in de puntjes geregeld worden. De inspirerende en natuurlijke omgeving van het terrein geven een hele positieve invloed aan het geheel ‘Op de Pol’ biedt alle faciliteiten die er voor uw bijeenkomst nodig zijn. U bepaalt en vrijwel alles is mogelijk. Een huwelijksfeest in een heerlijk, zomerse setting met foodtrucks? Een productpresentatie voor zowel grote als kleine groepen? Een respectvolle afscheidsceremonie op een rustige en sfeervolle locatie? Rick en Kim zorgen er met hun jarenlange ervaring voor dat het uw gasten aan niets zal ontbreken.

Voor meer informatie: www.orangeriedepol.nl . De wedstrijd van het eerste elftal tegen SVGG 1 begint om 14:00 uur op Sportpark de Pol!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 heren 1 verliest openingswedstrijd

27 september 2023

Geschenkset nu voor slechts 10 euro!

27 september 2023

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023