Nieuws

Balsponsor in beeld: Ramayana Gaanderen

Aanstaande zondag is Ramayana balsponsor bij de thuiswedstrijd van VVG’25 1 tegen sv Loil 1.  Ramayana is een begrip in Gaanderen. In 2000 is Ramayana opgestart. Eigenaar Bart Schenning is van beroep bloemist. Hij heeft altijd een voorliefde gehad voor de fauna en flora van het tropisch regenwoud. In Indonesie raakte hij gefascineerd door de Aziatische cultuur. Sinds die tijd verzamelt Bart uit diverse regio’s in Indonesie de mooiste kunstvoorwerpen. Het snijwerk, de beelden, potten en rariteiten worden in eigen beheer naar Nederland verscheept.

Vanuit het goed bereikbare pand aan de Rijksweg 159 te Gaanderen verkoopt men zowel particulier als aan de groothandel. Wil je een mooi en uniek bloemstuk, kunstvoorwerp of beeld, kom dan naar Ramayana!

HET LAATSTE NIEUWS

Van Zaalvoetbal naar Futsal

31 maart 2024

Verslag Varsseveld – VVG ’25

28 maart 2024

VVG ’25 1 Heren wint de kraker bij SC Varsseveld!

24 maart 2024

Voetballen bij De Graafschap in de meivakantie?

23 maart 2024