Nieuws

Balsponsor in beeld: Schildersbedrijf H&J te Boekhorst

De laatste weken krijgt het eerste elftal bij de heren van VVG’25 weer steeds meer kleur op de wangen. De resultaten na de winterstop zijn goed onder leiding van Lars Krabbenborg en het elftal is opgeklommen naar een zesde plek met aansluiting bij plek 4 en 5. Om nog beter uit de verf te komen is Schildersbedrijf H&J te Boekhorst de balsponsor morgen tegen Quick 1888. Schildersbedrijf H&J te Boekhorst in Gaanderen is al jaren een begrip in het dorp en de regio en zorgt voor een perfecte uitstraling en het beste onderhoud aan uw woning of bedrijfspand. Bij Jeffrey te Boekhorst krijg je advies op maat en kun je terecht voor alle soorten binnen en buiten schilderwerk maar ook voor het aanbrengen van behang, het herstellen van houtrot en het plaatsen van glas.

 

Kijk voor meer info op www.schilderteboekhorst.nl of contacteer via 06 – 4510 6408 en via het e-mailadres schildersbedrijfhjteboekhorst@gmail.com . De wedstrijd start morgen om 14:00 uur op Sportpark de Pol. Tot morgen!

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijdverslag 29 mei 2023 I VVG´25 1 – S.D.O.U.C 1 (3-0)

01 juni 2023

Steun onze club!

01 juni 2023

Balsponsor VVG’25 1 – SDOUC 1: Physique – Sport en Gezondheidscentrum in Terborg

28 mei 2023

VVG’25 1 wint in Tiel van Theole (0-3) en plaatst zich hiermee voor plek nacompetitie 1e klasse!

23 mei 2023