Nieuws

Balsponsor komende zondag: Brethouwer Tweewielers Gaanderen

Terug van weg geweest: de balsponsor bij VVG’25 1. Aankomende zondag in de thuiswedstrijd tegen Eendracht’30 is dat Brethouwer Tweewielers. Als dé fietsenwinkel van Gaanderen behoeft zij eigenlijk geen introductie meer. Al jaren een zeer trouwe sponsor bij VVG’25!

 

Wel is het goed om te melden dat u bij Brethouwer tweewielers ook een fiets kunt huren, een verzekering voor uw fiets kunt afsluiten of terecht kunt voor onderdelen en/of accessoires zowel in de winkel als via de webshop

 

De wedstrijd start zondag om 14:00 uur!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 pakt punt in enerverende wedstrijd tegen FC Bergh 4

27 september 2022

Wedstrijdverslag NEC 1 – VVG’25 1

27 september 2022

VVG 3 verliest op kletsnatte zondag van Pax 5

21 september 2022