Nieuws

Balsponsor komende zondag: Brethouwer Tweewielers Gaanderen

Terug van weg geweest: de balsponsor bij VVG’25 1. Aankomende zondag in de thuiswedstrijd tegen Eendracht’30 is dat Brethouwer Tweewielers. Als dé fietsenwinkel van Gaanderen behoeft zij eigenlijk geen introductie meer. Al jaren een zeer trouwe sponsor bij VVG’25!

 

Wel is het goed om te melden dat u bij Brethouwer tweewielers ook een fiets kunt huren, een verzekering voor uw fiets kunt afsluiten of terecht kunt voor onderdelen en/of accessoires zowel in de winkel als via de webshop

 

De wedstrijd start zondag om 14:00 uur!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 begint slecht aan de wedstrijd en verliest van koploper Longa 6

28 maart 2023

VVG 3 wint verrassend van FC Winterswijk 6

21 maart 2023

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023