Nieuws

Balsponsor VVG’25 1: Bruggink Keukens, Badkamers en Bouw, Alles in één hand!

Bruggink Keukens, Badkamers en Bouw Alles in één hand!

Bruggink biedt een breed pakket aan producten en diensten: nieuwbouw, verbouw, keukens, badkamer en tegels. Het bedrijf staat bekend als een betrouwbare partner, met kwaliteit en service van een hoog niveau. Zij mogen zich verheugen in een grote trouwe klantenkring. Daarom wordt veel aandacht geschonken aan het bewaken van deze kwaliteit en wordt ook veel aandacht geschonken aan de klant. Doordat zij zich goed in leven in de wensen van de klant kunnen ze gerichte oplossingen aanbieden en deze op professionele wijze uitvoeren; hiermee krijgt de klant de optimale oplossing en verantwoorde kosten. Voor meer info kijk op: www.brugginkgroep.nl of bel naar 0315 242 929

VVG’25 1 speelt morgen om 14:00 uur thuis tegen Varsseveld. Tot morgen!

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024