Nieuws

Balsponsor VVG’25 1: Bruggink Keukens, Badkamers en Bouw, Alles in één hand!

Bruggink Keukens, Badkamers en Bouw Alles in één hand!

Bruggink biedt een breed pakket aan producten en diensten: nieuwbouw, verbouw, keukens, badkamer en tegels. Het bedrijf staat bekend als een betrouwbare partner, met kwaliteit en service van een hoog niveau. Zij mogen zich verheugen in een grote trouwe klantenkring. Daarom wordt veel aandacht geschonken aan het bewaken van deze kwaliteit en wordt ook veel aandacht geschonken aan de klant. Doordat zij zich goed in leven in de wensen van de klant kunnen ze gerichte oplossingen aanbieden en deze op professionele wijze uitvoeren; hiermee krijgt de klant de optimale oplossing en verantwoorde kosten. Voor meer info kijk op: www.brugginkgroep.nl of bel naar 0315 242 929

VVG’25 1 speelt morgen om 14:00 uur thuis tegen Varsseveld. Tot morgen!

HET LAATSTE NIEUWS

WANTED: ENTHOUSIASTE OMROEPER

03 december 2023

VVG’25 JO9-1 blijft maar winnen en is zo ook te sterk voor Ruurlo!

05 december 2023

3e overwinning op rij voor VVG’25 1

05 december 2023

ONVERWACHT PIETENBEZOEK

03 december 2023