Nieuws

Balsponsor VVG’25 1 – SDOUC 1: Physique – Sport en Gezondheidscentrum in Terborg

Morgen is de laatste competitiewedstrijd van ons eerste elftal Heren tegen SDOUC 1. De nacompetitie voor promotie naar de 1e klasse is vorige week behaald.

Physique Sport en Gezondheidscentrum is de balsponsor. Physique biedt tal van mogelijkheden voor jong, oud en mensen met een beperking. Mensen die actief kunnen deelnemen aan de groepslessen, tot aan het met speciale apparatuur ondersteund sporten. Er zijn te allen tijde professionele instructeurs aanwezig die speciaal zijn opgeleid om iedereen te begeleiden. Het sportcentrum beschikt tevens over een lift, welness en fysiotherapie.

Voor mee info kijk op http://www.physiqueterborg.nl

Adres
Het Veld 28
7061 DD Terborg
Nederland

HET LAATSTE NIEUWS

Nu een AED op onze locatie!

01 maart 2024

Vacature coach VVG’25 2!

26 februari 2024

Verslag VVG’25 JO7-1

26 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024