Nieuws

Balsponsoren VVG’25 1 – DVC’26 1: Partycentrum Plok en Jan & Jan Didam

Bij de wedstrijd van morgen tussen VVG’25 1 – DVC’26 1 zijn Partycentrum Plok en Jan & Jan uit Didam de balsponsoren. Of het nu gaat om een vriendenfeest, een gezellig familiefeest of een originele bedrijfsavond, Partycentrum Plok biedt voor elk wat wils. Ontdek alle activiteiten, feesten, bruiloften en culinaire mogelijkheden of daag ze uit met uw eigen ideeën!  Jan & Jan is dagelijks geopend vanaf 9:00 uur voor ontbijt of een lekkere kop koffie met gebak. Vanaf 11:00 uur is het mogelijk om je favoriete lunch te bestellen op het terras, in het restaurant of in Jans’ Grote Huiskamer. Daarnaast kun je vanaf 16:30 uur terecht voor een heerlijk diner. ‘S avonds is het ook gezellig om een borrel te drinken met een borrelplank!

Voor meer informatie kijk op http://www.janenjan.com en op http://www.plok.nl

Aanvang morgen 14:00 uur Sportpark de Pol Gaanderen.

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 verliest op kletsnatte zondag van Pax 5

21 september 2022

Spaarkas actie!

05 september 2022

Save the date! 27 augustus 2022
Startdag nieuwe seizoen

11 juli 2022