Nieuws

Belangrijke info websitebeheer! Stuur jullie wedstrijdverslagen via: webmaster@vvg25.nl

Sinds augustus dit jaar beschikt VVG’25 over een geheel vernieuwde website. Saskia Wielers en Rob van Aken hebben sindsdien de taken overgenomen van Christiaan Hofs. Christian heeft vele jaren het beheer onder zijn hoede genomen en via deze manier willen wij hem bedanken voor zijn inzet en inbreng!

Graag leest een ieder over het reilen en zeilen bij de verschillende pupillen, jeugd en seniorenteams. Stuur jullie verslagen en of leuke nieuwtjes over het team aan via: webmaster@vvg25.nl . Het idee is om op termijn ook een ieder toegang te geven tot zijn of haar eigen teampagina.

Als jullie ideeën hebben en of in het redactieteam willen aansluiten, dan verwelkomen wij jullie graag. Op de achtergrond wordt er nog veel gesleuteld aan de pagina’s om de website up-to-date te houden.

Met sportieve groeten,

Saskia Wielers en Rob van Aken

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024