Nieuws

Buitenschoolse Opvang De Troubadour en VVG ’25 gaan samenwerking aan.

Vanaf begin september 2017 zal Buitenschoolse Opvang De Troubadour van Humanitas met de oudste kinderen gebruik gaan maken van het nieuwe clubgebouw van  VVG ’25. De oudste kinderen zullen op maandag-, dinsdag en donderdagmiddag van 14.00 – 18.30 uur gebruik gaan maken van de kantine en het naast gelegen expressielokaal. In de nabije toekomst zal er ook worden gekeken hoe er intensief kan worden samengewerkt op het gebied van sport en bewegen.

Tijdens het openingsweekend werd het contract tussen Humanitas en VVG ’25 definitief ondertekend door Lillian Beuting, regio manager van Humanitas en Luuk van Aalst voorzitter van VVG ’25 (zie foto). Humanitas kinderopvang wordt ook sponsor van een jeugdteam van VVG ’25, zij zullen een jeugdteam compleet voorzien van nieuwe kleding.

Wij kijken uit naar een prettige samenwerking!

Foto: Vlnr. Natascha Berendsen, locatiemanager De Troubadour, Lillian Beuting regiomanager kinderopvang Humanitas & Luuk van Aalst voorzitter a.i.

HET LAATSTE NIEUWS

Nu een AED op onze locatie!

01 maart 2024

Vacature coach VVG’25 2!

26 februari 2024

Verslag VVG’25 JO7-1

26 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024