Nieuws

Buitenschoolse Opvang De Troubadour en VVG ’25 gaan samenwerking aan.

Vanaf begin september 2017 zal Buitenschoolse Opvang De Troubadour van Humanitas met de oudste kinderen gebruik gaan maken van het nieuwe clubgebouw van  VVG ’25. De oudste kinderen zullen op maandag-, dinsdag en donderdagmiddag van 14.00 – 18.30 uur gebruik gaan maken van de kantine en het naast gelegen expressielokaal. In de nabije toekomst zal er ook worden gekeken hoe er intensief kan worden samengewerkt op het gebied van sport en bewegen.

Tijdens het openingsweekend werd het contract tussen Humanitas en VVG ’25 definitief ondertekend door Lillian Beuting, regio manager van Humanitas en Luuk van Aalst voorzitter van VVG ’25 (zie foto). Humanitas kinderopvang wordt ook sponsor van een jeugdteam van VVG ’25, zij zullen een jeugdteam compleet voorzien van nieuwe kleding.

Wij kijken uit naar een prettige samenwerking!

Foto: Vlnr. Natascha Berendsen, locatiemanager De Troubadour, Lillian Beuting regiomanager kinderopvang Humanitas & Luuk van Aalst voorzitter a.i.

HET LAATSTE NIEUWS

SV Leones vs VVG’25 – Zondag 26 Mei

21 mei 2024

Wedstrijdverslag JO7-1

22 mei 2024

VVG’ 25 slacht DVC’26 af op eigen bodem

22 mei 2024

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024