Nieuws

Dankzij uw lot!

Het is al weer lang geleden dat u een lot heeft gekocht en misschien ook een mooie prijs heeft gewonnen bij de Grote Sponsorloterij van VVG’25. Wat is er met de opbrengst gebeurd? Mede dankzij uw lot voetbalt de jeugd nu met veel plezier op het pannaveldje. Het is een mooie verbinding geworden tussen Gaanderwijs en VVG’25 doordat er tijdens de schoolpauzes, na schooltijd en in de weekenden volop gebruik wordt gemaakt van dit mooie veld. En er komt nog meer, want het budget is nog niet op! We houden u op de hoogte.

HET LAATSTE NIEUWS

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023

VVG 3 loopt tegen harde nederlaag aan bij Grol 7

07 maart 2023

VVG’25 Heren 1 wint weer en blijft in top 3 meedoen!

06 maart 2023