Nieuws

Dankzij uw lot!

Het is al weer lang geleden dat u een lot heeft gekocht en misschien ook een mooie prijs heeft gewonnen bij de Grote Sponsorloterij van VVG’25. Wat is er met de opbrengst gebeurd? Mede dankzij uw lot voetbalt de jeugd nu met veel plezier op het pannaveldje. Het is een mooie verbinding geworden tussen Gaanderwijs en VVG’25 doordat er tijdens de schoolpauzes, na schooltijd en in de weekenden volop gebruik wordt gemaakt van dit mooie veld. En er komt nog meer, want het budget is nog niet op! We houden u op de hoogte.

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 heren 1 verliest openingswedstrijd

27 september 2023

Geschenkset nu voor slechts 10 euro!

27 september 2023

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023