Nieuws

Derde plek JO7!

Afgelopen zaterdag deden diverse jeugdteams van VVG’25 mee aan het toernooi bij Sportclub Silvolde. Zo ook onze gouden generatie van de JO7: zaterdagmiddag waren zij aan de beurt. Deze talenten zijn gewend om ‘s ochtends in alle vroegte hun wedstrijdjes te spelen, en dat was te zien tijdens het eerste potje. Binnen een mum van tijd stonden ze 4-0 achter! Hierna herstelden ze zich knap, maar het bleek onvoldoende voor een resultaat: 4-3 voor SJO Ulft.

Hierna volgden een mooie 10-4 overwinning op DCS en een zinderende 5-5 tegen FC Dinxperlo, met het publiek als grote winnaar! Hierdoor werd de derde plek in de poule veilig gesteld, wat de troostfinale betekende. Daarin was DCS wederom de tegenstander, en ditmaal werden de geel-zwarten uit Zevenaar met 7-4 verslagen.

Een hele mooie derde plek voor onze jongste lichting! Daar hoort natuurlijk een prachtige beker en uiteraard een zakje chips bij. Meer dan verdiend!

Sportclub Silvolde: ontzettend bedankt voor de organisatie van dit toernooi! Hopelijk tot volgend jaar!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023

VVG’25 doet mee met #RaboClubSupport ⚽️

22 september 2023

VVG’25 JO9-1 wint thuis met dubbele cijfers van FC Trias!

18 september 2023