Nieuws

Derde plek JO7!

Afgelopen zaterdag deden diverse jeugdteams van VVG’25 mee aan het toernooi bij Sportclub Silvolde. Zo ook onze gouden generatie van de JO7: zaterdagmiddag waren zij aan de beurt. Deze talenten zijn gewend om ’s ochtends in alle vroegte hun wedstrijdjes te spelen, en dat was te zien tijdens het eerste potje. Binnen een mum van tijd stonden ze 4-0 achter! Hierna herstelden ze zich knap, maar het bleek onvoldoende voor een resultaat: 4-3 voor SJO Ulft.

Hierna volgden een mooie 10-4 overwinning op DCS en een zinderende 5-5 tegen FC Dinxperlo, met het publiek als grote winnaar! Hierdoor werd de derde plek in de poule veilig gesteld, wat de troostfinale betekende. Daarin was DCS wederom de tegenstander, en ditmaal werden de geel-zwarten uit Zevenaar met 7-4 verslagen.

Een hele mooie derde plek voor onze jongste lichting! Daar hoort natuurlijk een prachtige beker en uiteraard een zakje chips bij. Meer dan verdiend!

Sportclub Silvolde: ontzettend bedankt voor de organisatie van dit toernooi! Hopelijk tot volgend jaar!

HET LAATSTE NIEUWS

⚽️ 𝗩𝗩𝗚’𝟮𝟱 𝗽𝗿𝗲𝘀𝗲𝗻𝘁𝗲𝗲𝗿𝘁 𝗱𝗲 𝗷𝗲𝘂𝗴𝗱𝘀𝗲𝗹𝗲𝗰𝘁𝗶𝗲𝘁𝗿𝗮𝗶𝗻𝗲𝗿𝘀 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝘀𝗲𝗶𝘇𝗼𝗲𝗻 𝟮𝟬𝟮𝟲-𝟮𝟬𝟮𝟳 ⚽️

31 mei 2026

VVG ’25 en Revital gaan samenwerken

28 mei 2026

Nederlaag snel vergeten, kampioensjaar blijft voor altijd!

27 mei 2026

VVG ’25 1 kroont zich tot kampioen na zenuwslopend duel met Grol

20 mei 2026