Nieuws

Derde plek JO7!

Afgelopen zaterdag deden diverse jeugdteams van VVG’25 mee aan het toernooi bij Sportclub Silvolde. Zo ook onze gouden generatie van de JO7: zaterdagmiddag waren zij aan de beurt. Deze talenten zijn gewend om ‘s ochtends in alle vroegte hun wedstrijdjes te spelen, en dat was te zien tijdens het eerste potje. Binnen een mum van tijd stonden ze 4-0 achter! Hierna herstelden ze zich knap, maar het bleek onvoldoende voor een resultaat: 4-3 voor SJO Ulft.

Hierna volgden een mooie 10-4 overwinning op DCS en een zinderende 5-5 tegen FC Dinxperlo, met het publiek als grote winnaar! Hierdoor werd de derde plek in de poule veilig gesteld, wat de troostfinale betekende. Daarin was DCS wederom de tegenstander, en ditmaal werden de geel-zwarten uit Zevenaar met 7-4 verslagen.

Een hele mooie derde plek voor onze jongste lichting! Daar hoort natuurlijk een prachtige beker en uiteraard een zakje chips bij. Meer dan verdiend!

Sportclub Silvolde: ontzettend bedankt voor de organisatie van dit toernooi! Hopelijk tot volgend jaar!

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024