Nieuws

DIKKE WINST IN SPLINTERNIEUW SHIRT

Heren 1 won zondagmiddag 10 december thuis afgetekend van Westervoort: 6-0.

VVG’25-trainer Ties Evers liet na afloop door De Gelderlander optekenen, dat bij zijn ploeg alles meezat. ,,En bij Westervoort was het net andersom. Ik had een meer uitdagende wedstrijd verwacht, maar we kwamen al vrij snel op voorsprong.”

VVG presenteerde in deze thuiswedstrijd haar splinternieuwe uit-shirt. Een bijzonder shirt, in het Echt Achterhoeks-groen. Met onderin de oude skyline van Gaanderen. Een jubileumshirt, als opmaat naar het 100-jarige bestaan van de club in 2025.

Zowel in de digitale nieuwsbrief, als in de gedrukte Tribune binnenkort alle ins- and outs over de nieuwe uit- en thuisshirts van Heren 1, en de onmisbare bijdrage daaraan van onze trouwe hoofdsponsoren Punte optiek en juwelier en Gerritsen van Groningen Metaalbewerking.

Foto: onze mannen vieren thuis feest in het nieuwe uitshirt.

(Een wedstrijdverslag volgt later op deze site.)

HET LAATSTE NIEUWS

Nieuwe tassen voor de jeugd

24 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024

Winnaars Koppeltoernooi: Robin en Michel!

20 februari 2024

Flessenactie 2024: Prachtig resultaat!

17 februari 2024