Nieuws

DIKKE WINST IN SPLINTERNIEUW SHIRT

Heren 1 won zondagmiddag 10 december thuis afgetekend van Westervoort: 6-0.

VVG’25-trainer Ties Evers liet na afloop door De Gelderlander optekenen, dat bij zijn ploeg alles meezat. ,,En bij Westervoort was het net andersom. Ik had een meer uitdagende wedstrijd verwacht, maar we kwamen al vrij snel op voorsprong.”

VVG presenteerde in deze thuiswedstrijd haar splinternieuwe uit-shirt. Een bijzonder shirt, in het Echt Achterhoeks-groen. Met onderin de oude skyline van Gaanderen. Een jubileumshirt, als opmaat naar het 100-jarige bestaan van de club in 2025.

Zowel in de digitale nieuwsbrief, als in de gedrukte Tribune binnenkort alle ins- and outs over de nieuwe uit- en thuisshirts van Heren 1, en de onmisbare bijdrage daaraan van onze trouwe hoofdsponsoren Punte optiek en juwelier en Gerritsen van Groningen Metaalbewerking.

Foto: onze mannen vieren thuis feest in het nieuwe uitshirt.

(Een wedstrijdverslag volgt later op deze site.)

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024