Nieuws

Elftalindeling bekend: Zaterdag 2 en 3e t/m 5e elftal!

De elftalindeling lagere senioren voor het komend seizoen is gereed. Voor de Technische Commissie was het een aardige puzzel deze indeling rond te krijgen. En dat zeker in het huidige corona-tijdperk waarin de communicatie veelal digitaal verliep. Toch denken we dat er een aardige indeling op papier staat. Bij de indeling is o.a. aandacht besteed aan het aantal spelers per team. Het afgelopen seizoen kwamen met name het 3e en 5e elftal in de problemen wegens een gebrek aan beschikbare spelers. De nieuwe indeling is evenwichtiger; beide elftallen hebben nu ruim voldoende spelers. Het 4e elftal is “nieuw”, het is het voormalig JO2-team o.l.v. Nol Verhoeven. Zij gaan het komend seizoen de thuiswedstrijden op de zondagmiddag (aanvang 12.30 uur) spelen. Hieronder vindt je de Excel-file met de verdeling per team:

Indeling lagere senioren 2020-2021 (1)

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 pakt punt in enerverende wedstrijd tegen FC Bergh 4

27 september 2022

Wedstrijdverslag NEC 1 – VVG’25 1

27 september 2022

VVG 3 verliest op kletsnatte zondag van Pax 5

21 september 2022