Nieuws

Elftalindeling bekend: Zaterdag 2 en 3e t/m 5e elftal!

De elftalindeling lagere senioren voor het komend seizoen is gereed. Voor de Technische Commissie was het een aardige puzzel deze indeling rond te krijgen. En dat zeker in het huidige corona-tijdperk waarin de communicatie veelal digitaal verliep. Toch denken we dat er een aardige indeling op papier staat. Bij de indeling is o.a. aandacht besteed aan het aantal spelers per team. Het afgelopen seizoen kwamen met name het 3e en 5e elftal in de problemen wegens een gebrek aan beschikbare spelers. De nieuwe indeling is evenwichtiger; beide elftallen hebben nu ruim voldoende spelers. Het 4e elftal is “nieuw”, het is het voormalig JO2-team o.l.v. Nol Verhoeven. Zij gaan het komend seizoen de thuiswedstrijden op de zondagmiddag (aanvang 12.30 uur) spelen. Hieronder vindt je de Excel-file met de verdeling per team:

Indeling lagere senioren 2020-2021 (1)

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024