Nieuws

Entree/Seizoenkaart VVG’25

Het eerste elftal heeft met onze nieuwe hoofdtrainer een goede start van het seizoen gemaakt en ze werken er hard aan om de positieve lijn door te zetten. Zondag 30 september is de eerste thuiswedstrijd in de competitie. Aanvang 14.00 uur, tegenstander MEC1.

Om het elftal blijvend te ondersteunen introduceren wij vanaf dit seizoen de mogelijkheid een VVG’25 seizoenkaart te kopen. Moedig de ambities van het eerste elftal aan en volg alle wedstrijden op de voet met een seizoenkaart voor slechts 30 euro. Losse entree is 3 euro en voor de jeugd tot en met 16 jaar bedraagt de entree 1 euro.

De entreeheffing start weer vanaf zondag 30 september.

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 pakt punt in enerverende wedstrijd tegen FC Bergh 4

27 september 2022

Wedstrijdverslag NEC 1 – VVG’25 1

27 september 2022

VVG 3 verliest op kletsnatte zondag van Pax 5

21 september 2022