Nieuws

Eric Stevens trainer/coach 2e elftal

De Technische Commissie (TC) is blij dat Eric Stevens het komend seizoen het 2e elftal gaat trainen en coachen. Nu we het nieuwe seizoen een  behoorlijke instroom hebben van talentvolle jeugdspelers naar de selectie verwachten we dat Eric met het 2e elftal mee gaat doen voor het kampioenschap in de competitie. Het 2e speelt al jarenlang in de 4e klasse. De doelstelling voor het komend seizoen is dus duidelijk: promotie naar een hoger niveau.

De komst van Eric betekent ook dat we van Carlo Valk afscheid nemen. Carlo gaat in Nieuw Dijk bij Sprinkhanen aan de slag. We wensen hem daar veel succes en uiteraard bedanken we hem voor z’n inzet voor VVG’25.

Technische Commissie (TC)

HET LAATSTE NIEUWS

Nieuwe tassen voor de jeugd

24 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024

Winnaars Koppeltoernooi: Robin en Michel!

20 februari 2024

Flessenactie 2024: Prachtig resultaat!

17 februari 2024