Nieuws

Eric Stevens trainer/coach 2e elftal

De Technische Commissie (TC) is blij dat Eric Stevens het komend seizoen het 2e elftal gaat trainen en coachen. Nu we het nieuwe seizoen een  behoorlijke instroom hebben van talentvolle jeugdspelers naar de selectie verwachten we dat Eric met het 2e elftal mee gaat doen voor het kampioenschap in de competitie. Het 2e speelt al jarenlang in de 4e klasse. De doelstelling voor het komend seizoen is dus duidelijk: promotie naar een hoger niveau.

De komst van Eric betekent ook dat we van Carlo Valk afscheid nemen. Carlo gaat in Nieuw Dijk bij Sprinkhanen aan de slag. We wensen hem daar veel succes en uiteraard bedanken we hem voor z’n inzet voor VVG’25.

Technische Commissie (TC)

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 wint verrassend van FC Winterswijk 6

21 maart 2023

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023

VVG 3 loopt tegen harde nederlaag aan bij Grol 7

07 maart 2023