Nieuws

Flessenactie VVG’25

Allereerst willen we iedereen alvast bedanken voor de vele aanmeldingen!

Graag willen we nu alvast een bericht doen voor iedereen uit Gaanderen. Laat uw lege flessen en lege kratten bier na de kerst en oud en nieuw lekker thuis staan! Wij van VVG’25 komen ze namelijk 6 januari voor u ophalen om zo geld in te zamelen voor nieuwe spelmaterialen voor de jeugd.

De jongens en meiden van VVG’25 zullen op 6 januari tussen 9:00 en 13:00 uur bij u aan de deur komen. Helaas is het verkeerstechnisch niet haalbaar om ook het buitengebied te bereiken. Woont u daar en wilt u VVG’25 toch graag steunen in de vorm van statiegeld? Kom dan zaterdag 6 januari tussen 9:00 en 13:00 uur bij VVG’25 om hier uw bijdrage te leveren.

Deelnemers en begeleiders 8:45 uur aanwezig bij VVG’25!

Willen alle begeleiders hun auto meenemen zoals bij opgave is vermeld, zodat de organisatie niet voor verassingen komt te staan. Indien hier wijzigingen in komen kan dit altijd nog gecommuniceerd worden.

Wil je alsnog helpen en ben je lid bij VVG’25? Dit kan nog via ramonpastoor1994@hotmail.com

De activiteitencommissie wenst iedereen een fijne kerst en een sportief en gezond 2018!

We zien jullie allemaal in het nieuwe jaar weer op 6 januari bij de nieuwjaarsreceptie!

 

HET LAATSTE NIEUWS

WANTED: ENTHOUSIASTE OMROEPER

03 december 2023

VVG’25 JO9-1 blijft maar winnen en is zo ook te sterk voor Ruurlo!

05 december 2023

3e overwinning op rij voor VVG’25 1

05 december 2023

ONVERWACHT PIETENBEZOEK

03 december 2023