Nieuws

GEZOCHT: VVG-NIEUWSJAGERS!

Behalve op haar eigen website, publiceert VVG’25 ook nieuwtjes via haar eigen social media-kanalen op Facebook en Instagram. Daarnaast introduceerde de club recent haar eigen digitale nieuwsbrief, die door de leden enthousiast ontvangen werd. En tot slot ligt er eind van het jaar weer een nieuwe ‘Tribune’ bij de leden op de deurmat, het jaarlijkse clubblad van VVG’25.

Om deze berichtgeving mogelijk te maken, zijn de makers (sponsor- en communicatie-commissie) afhankelijk van jullie: leden van de club. Boekt jouw team een zwaarbevochten overwinning: laat het weten! Scoort jouw spits vijf maal in één wedstrijd: typisch iets voor Insta en Facebook! Scoort je keeper direct vanuit een uittrap: nieuws!

Vandaar het verzoek aan éénieder, die VVG’25 een warm hart toedraagt: hoor, zie of ruik je een leuk nieuwtje: meld dat dan direct via het mailadres: webmaster@vvg25.nl.

Dank jullie wel!

HET LAATSTE NIEUWS

WANTED: ENTHOUSIASTE OMROEPER

03 december 2023

ONVERWACHT PIETENBEZOEK

03 december 2023

JAYLYNN OP SCHOT IN TWENTE

01 december 2023

VVG’25 2 wint overtuigend van Columbia 2

27 november 2023