Nieuws

GEZOCHT: VVG-NIEUWSJAGERS!

Behalve op haar eigen website, publiceert VVG’25 ook nieuwtjes via haar eigen social media-kanalen op Facebook en Instagram. Daarnaast introduceerde de club recent haar eigen digitale nieuwsbrief, die door de leden enthousiast ontvangen werd. En tot slot ligt er eind van het jaar weer een nieuwe ‘Tribune’ bij de leden op de deurmat, het jaarlijkse clubblad van VVG’25.

Om deze berichtgeving mogelijk te maken, zijn de makers (sponsor- en communicatie-commissie) afhankelijk van jullie: leden van de club. Boekt jouw team een zwaarbevochten overwinning: laat het weten! Scoort jouw spits vijf maal in één wedstrijd: typisch iets voor Insta en Facebook! Scoort je keeper direct vanuit een uittrap: nieuws!

Vandaar het verzoek aan éénieder, die VVG’25 een warm hart toedraagt: hoor, zie of ruik je een leuk nieuwtje: meld dat dan direct via het mailadres: webmaster@vvg25.nl.

Dank jullie wel!

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024