Nieuws

Goed nieuws: de tweede nieuwsbrief is uit!

In september hebben we de allereerste nieuwsbrief verstuurd, waarop we veel positieve reacties hebben ontvangen. Daarna hebben we de afgelopen weken input mogen ontvangen van diverse mensen. Het is geweldig om te zien dat jullie zo betrokken zijn bij het delen van informatie. Zonder jullie input kunnen we geen nieuwsbrief maken, dus bedankt daarvoor! Het is vanzelfsprekend dat deze nieuwsbrief een stuk uitgebreider is dan de eerste. We zullen kijken of de periode tussen het versturen van de nieuwsbrieven kan worden ingekort, zodat jullie vaker een nieuwsbrief ontvangen. Op deze manier kunnen we alle artikelen beter spreiden. We staan altijd open voor tips of input. Contactpersonen: Piet Karemaker, Manon Sprenkeler en Eric Schuurman.

Heb je de nieuwsbrief nog niet ontvangen maar wil je dat wel? Geen zorgen! Stuur simpelweg je e-mailadres naar secretaris@vvg25.nl en we zorgen ervoor dat je ‘m alsnog ontvangt.

Die nieuwsbrief lees je hier.

HET LAATSTE NIEUWS

WANTED: ENTHOUSIASTE OMROEPER

03 december 2023

ONVERWACHT PIETENBEZOEK

03 december 2023

JAYLYNN OP SCHOT IN TWENTE

01 december 2023

VVG’25 2 wint overtuigend van Columbia 2

27 november 2023