Nieuws

Goed nieuws: de tweede nieuwsbrief is uit!

In september hebben we de allereerste nieuwsbrief verstuurd, waarop we veel positieve reacties hebben ontvangen. Daarna hebben we de afgelopen weken input mogen ontvangen van diverse mensen. Het is geweldig om te zien dat jullie zo betrokken zijn bij het delen van informatie. Zonder jullie input kunnen we geen nieuwsbrief maken, dus bedankt daarvoor! Het is vanzelfsprekend dat deze nieuwsbrief een stuk uitgebreider is dan de eerste. We zullen kijken of de periode tussen het versturen van de nieuwsbrieven kan worden ingekort, zodat jullie vaker een nieuwsbrief ontvangen. Op deze manier kunnen we alle artikelen beter spreiden. We staan altijd open voor tips of input. Contactpersonen: Piet Karemaker, Manon Sprenkeler en Eric Schuurman.

Heb je de nieuwsbrief nog niet ontvangen maar wil je dat wel? Geen zorgen! Stuur simpelweg je e-mailadres naar secretaris@vvg25.nl en we zorgen ervoor dat je ‘m alsnog ontvangt.

Die nieuwsbrief lees je hier.

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024