Nieuws

Hoera, de lente lijkt eindelijk aangebroken!

Hoera, de lente lijkt eindelijk aangebroken! Zaterdag 15 april kwamen DVC’26 JO7-1, OBW JO7-2 en DCS JO7-2 op bezoek op het prachtige zonovergoten sportpark De Pol in Gaanderen. ☀️
Nadat de eerste twee potjes werden verloren, wisten de talenten van VVG’25 JO7-1 zich na de ranja nog één keer op te laden voor de laatste wedstrijd tegen DCS. En hoe!! Onder aanmoediging van de supporters, die in groten getale op het sportpark waren afgekomen, werden de gasten uit Zevenaar gelijk onder druk gezet en geen meter ruimte gegund. Dit resulteerde in een eclatante overwinning voor de blauw-witten uit Gaanderen.
Het was de eerste overwinning in de vierde fase, dus dat moest gevierd worden met chips en AA! 💪🏻💙⚽

HET LAATSTE NIEUWS

Nu een AED op onze locatie!

01 maart 2024

Vacature coach VVG’25 2!

26 februari 2024

Verslag VVG’25 JO7-1

26 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024