Nieuws

In memoriam – Alfred Liebrand

In Memoriam

 

Alfred Liebrand

 

Afgelopen zaterdag 2 november 2019 bereikte ons het verdrietige nieuws dat Alfred Liebrand op 68 jarige leeftijd is overleden. Alfred werd afgelopen jaar ziek en moest zijn werkzaamheden neerleggen. Hij hoopte snel weer terug te keren in de kantine maar hij mocht de strijd niet winnen.

Alfred was de afgelopen jaren een vertrouwd gezicht in onze kantine. Op dinsdagavond en zaterdagmiddag draaide hij met een glimlach zijn bardiensten. Het liefst samen met zijn kleindochter Sanne. Als het druk was bleef Alfred rustig. En als het even rustig was bij de bar stond hij buiten, boven aan de trap te kijken naar de spelende teams. Hij hield van het voetbalspel. We missen in hem een betrokken vrijwilliger.

We wensen zijn vrouw Jannie, zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe.

 

Bestuur VVG’25

 

 

HET LAATSTE NIEUWS

Van Zaalvoetbal naar Futsal

31 maart 2024

Verslag Varsseveld – VVG ’25

28 maart 2024

VVG ’25 1 Heren wint de kraker bij SC Varsseveld!

24 maart 2024

Voetballen bij De Graafschap in de meivakantie?

23 maart 2024