Nieuws

In memoriam – Alfred Liebrand

In Memoriam

 

Alfred Liebrand

 

Afgelopen zaterdag 2 november 2019 bereikte ons het verdrietige nieuws dat Alfred Liebrand op 68 jarige leeftijd is overleden. Alfred werd afgelopen jaar ziek en moest zijn werkzaamheden neerleggen. Hij hoopte snel weer terug te keren in de kantine maar hij mocht de strijd niet winnen.

Alfred was de afgelopen jaren een vertrouwd gezicht in onze kantine. Op dinsdagavond en zaterdagmiddag draaide hij met een glimlach zijn bardiensten. Het liefst samen met zijn kleindochter Sanne. Als het druk was bleef Alfred rustig. En als het even rustig was bij de bar stond hij buiten, boven aan de trap te kijken naar de spelende teams. Hij hield van het voetbalspel. We missen in hem een betrokken vrijwilliger.

We wensen zijn vrouw Jannie, zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe.

 

Bestuur VVG’25

 

 

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023

VVG’25 doet mee met #RaboClubSupport ⚽️

22 september 2023

VVG’25 JO9-1 wint thuis met dubbele cijfers van FC Trias!

18 september 2023