Nieuws

Indeling senioren komend seizoen

De TC is nu al bezig met de indeling van de seniorenteams voor het komend seizoen. Momenteel inventariseren we via de leiders wie volgend seizoen in welk elftal wil spelen. Uiteraard houden we als TC rekening met deze voorkeur maar de definitieve indeling wordt door de TC gemaakt. Daarbij houden we rekening  met aantallen en spreiding van het niveau bij de lagere seniorenelftallen. Natuurlijk gebeurt dit ook in overleg met de leiders.
Voor een speler uit de 1e selectie die in een lager elftal wil gaan spelen geldt dat hij eerst minimaal één jaar (en liever meerdere jaren) in het 2e elftal gaat spelen. Het niveau van het 2e moet structureel omhoog; ervaring vanuit de 1e selectie is hierbij onontbeerlijk.

Technische Commissie (TC)

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 heren 1 verliest openingswedstrijd

27 september 2023

Geschenkset nu voor slechts 10 euro!

27 september 2023

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023