Nieuws

Jan Fenneman genomineerd!

Aanstaande maandag 27 januari is de Doetinchemse sportverkiezing 2020 en onze Jan Fenneman is genomineerd voor de beste sportvrijwilliger. Jan behoort samen met twee andere sportvrijwilligers tot de top 3 van de gemeente Doetinchem. Maandagavond in Amphion zal het beslissende woord vallen.

We hebben Jan vol trots aangemeld want wie kent hem niet binnen VVG’25. Jan is leider van het vijfde, voorzitter van de sponsorcommissie, inclusief de kledingcommissie, regelt kerstkaarten en paaskaarten, fluit met veel plezier wedstrijden van onze dames, staat vrolijk achter de bar en is onmisbaar bij het jeugdkamp. En dan zijn er nog zeker dingen niet genoemd. Of Jan gekozen wordt of niet, wij zijn hem ontzettend dankbaar voor zijn enorme inzet voor onze club! De uren en de jaren die Jan geeft aan VVG’25 zijn bijzonder veel en daarom zetten we hem graag in het zonnetje. En of je nu een kleine taak of een grote taak doet bij de club, wij zijn trots op al onze vrijwilligers, samen zijn we VVG’25.

 

HET LAATSTE NIEUWS

Nu een AED op onze locatie!

01 maart 2024

Vacature coach VVG’25 2!

26 februari 2024

Verslag VVG’25 JO7-1

26 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024