Nieuws

Jan Fenneman genomineerd!

Aanstaande maandag 27 januari is de Doetinchemse sportverkiezing 2020 en onze Jan Fenneman is genomineerd voor de beste sportvrijwilliger. Jan behoort samen met twee andere sportvrijwilligers tot de top 3 van de gemeente Doetinchem. Maandagavond in Amphion zal het beslissende woord vallen.

We hebben Jan vol trots aangemeld want wie kent hem niet binnen VVG’25. Jan is leider van het vijfde, voorzitter van de sponsorcommissie, inclusief de kledingcommissie, regelt kerstkaarten en paaskaarten, fluit met veel plezier wedstrijden van onze dames, staat vrolijk achter de bar en is onmisbaar bij het jeugdkamp. En dan zijn er nog zeker dingen niet genoemd. Of Jan gekozen wordt of niet, wij zijn hem ontzettend dankbaar voor zijn enorme inzet voor onze club! De uren en de jaren die Jan geeft aan VVG’25 zijn bijzonder veel en daarom zetten we hem graag in het zonnetje. En of je nu een kleine taak of een grote taak doet bij de club, wij zijn trots op al onze vrijwilligers, samen zijn we VVG’25.

 

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 begint slecht aan de wedstrijd en verliest van koploper Longa 6

28 maart 2023

VVG 3 wint verrassend van FC Winterswijk 6

21 maart 2023

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023