Nieuws

Jan Fenneman genomineerd!

Aanstaande maandag 27 januari is de Doetinchemse sportverkiezing 2020 en onze Jan Fenneman is genomineerd voor de beste sportvrijwilliger. Jan behoort samen met twee andere sportvrijwilligers tot de top 3 van de gemeente Doetinchem. Maandagavond in Amphion zal het beslissende woord vallen.

We hebben Jan vol trots aangemeld want wie kent hem niet binnen VVG’25. Jan is leider van het vijfde, voorzitter van de sponsorcommissie, inclusief de kledingcommissie, regelt kerstkaarten en paaskaarten, fluit met veel plezier wedstrijden van onze dames, staat vrolijk achter de bar en is onmisbaar bij het jeugdkamp. En dan zijn er nog zeker dingen niet genoemd. Of Jan gekozen wordt of niet, wij zijn hem ontzettend dankbaar voor zijn enorme inzet voor onze club! De uren en de jaren die Jan geeft aan VVG’25 zijn bijzonder veel en daarom zetten we hem graag in het zonnetje. En of je nu een kleine taak of een grote taak doet bij de club, wij zijn trots op al onze vrijwilligers, samen zijn we VVG’25.

 

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023

VVG’25 doet mee met #RaboClubSupport ⚽️

22 september 2023

VVG’25 JO9-1 wint thuis met dubbele cijfers van FC Trias!

18 september 2023