Nieuws

Jan Fenneman genomineerd!

Aanstaande maandag 27 januari is de Doetinchemse sportverkiezing 2020 en onze Jan Fenneman is genomineerd voor de beste sportvrijwilliger. Jan behoort samen met twee andere sportvrijwilligers tot de top 3 van de gemeente Doetinchem. Maandagavond in Amphion zal het beslissende woord vallen.

We hebben Jan vol trots aangemeld want wie kent hem niet binnen VVG’25. Jan is leider van het vijfde, voorzitter van de sponsorcommissie, inclusief de kledingcommissie, regelt kerstkaarten en paaskaarten, fluit met veel plezier wedstrijden van onze dames, staat vrolijk achter de bar en is onmisbaar bij het jeugdkamp. En dan zijn er nog zeker dingen niet genoemd. Of Jan gekozen wordt of niet, wij zijn hem ontzettend dankbaar voor zijn enorme inzet voor onze club! De uren en de jaren die Jan geeft aan VVG’25 zijn bijzonder veel en daarom zetten we hem graag in het zonnetje. En of je nu een kleine taak of een grote taak doet bij de club, wij zijn trots op al onze vrijwilligers, samen zijn we VVG’25.

 

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024