Nieuws

Jeugd gaat intensiever samenwerken met De Graafschap

Op 7 april is de handtekening gezet onder het nieuwe partnercontract. Doel vanuit De Graafschap is om het jeugdvoetbal in de regio Achterhoek te stimuleren en naar een hoger niveau te tillen. Doel vanuit VVG is om de jeugdopleiding zo in te richten dat onze leden (spelers en trainers) zich optimaal kunnen ontwikkelen. Zo is ons (nieuwe) beleidsplan van feedback voorzien. Onze hoofdjeugdopleiding Jelle Elfrink heeft positieve en enthousiaste reacties mogen ontvangen vanuit De Graafschap. Daarna heeft ook de Graafschap zijn eigen jeugdbeleid toegelicht en gaat Jelle kijken welke punten er eventueel bij VVG toegepast kunnen worden om zo onze opleiding te versterken. 1 op 1 kopiëren doen we nooit. Het moet binnen de visie en cultuur van VVG passen.

 

Verder zou de samenwerking ook zichtbaar moeten gaan worden in de loop van het nieuwe seizoen. O.a. een oefenwedstrijd tegen een jeugdteam van De Graafschap, demotraining, trainersbijeenkomsten en informatieavonden op stadion de Vijverberg zullen in het nieuwe seizoen op de agenda staan. Ben jij jeugdtrainer of wil je graag jeugdtrainer worden? Dan gaan VVG en De Graafschap jou helpen om een goede start te maken. Ook voor de ervaren trainers worden er avonden georganiseerd om kennis te delen en een betere trainer te worden. Meer informatie volgt in het seizoen 2022-2023.

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023

VVG’25 doet mee met #RaboClubSupport ⚽️

22 september 2023

VVG’25 JO9-1 wint thuis met dubbele cijfers van FC Trias!

18 september 2023