Nieuws

Jeugd VVG’25 laat de bal rollen.

Naast de hoge opkomst voor de wekelijkse reguliere trainingen, wordt ook het jeugdvoetbalprogramma zoals 4×4, circuit trainingen en onderlinge competities van zaterdag en zondag volop bezocht. Team Opleidingen verzorgt samen met enthousiaste jeugdtrainers leerzame maar ook leuke voetbalprogramma’s. Dat dit aanslaat bij de jeugd blijkt wel uit de tientallen jeugdspelers die hier ieder weekend op af komen.
Tijdens de corona periode biedt VVG’25 een zo goed mogelijk programma aan om de jeugd aan het voetballen te houden. Uiteraard geheel volgens de geldende corona richtlijnen. Het kabinet benadrukt dat het blijven bewegingen essentieel is voor een gezond immuunsysteem. Het voetbalprogramma is dus gezond, maar vooral leuk en onderdeel van het VVG’25 Jeugdvoetbal FUNdament.

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023

VVG’25 doet mee met #RaboClubSupport ⚽️

22 september 2023

VVG’25 JO9-1 wint thuis met dubbele cijfers van FC Trias!

18 september 2023