Nieuws

Jeugd VVG’25 volop in voorbereiding op het nieuwe seizoen!

Het is weer voetbal wat de klok slaat. De teamindelingen voor 2020-2021 zijn al een paar weken bekend en sinds half juni wordt er al volop getraind in de nieuwe samenstelling. Aflopen zaterdag 20 juni stond er een extra training op de planning. Onder leiding van de Team Opleidingen gingen spelers en trainers per leeftijdscategorie van O7 tm O19 verdeeld over de teams Liverpool, Bayern München, Juventus en Barcelona in partijvorm aan de slag. Een mooie dag met vooral veel plezier en goed voetbal. Iedereen heeft zin in het nieuwe voetbalseizoen. Laat september maar komen, wij zijn er klaar voor! Jeugd VVG’25 Mooi Samenspel.

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 pakt punt in enerverende wedstrijd tegen FC Bergh 4

27 september 2022

Wedstrijdverslag NEC 1 – VVG’25 1

27 september 2022

VVG 3 verliest op kletsnatte zondag van Pax 5

21 september 2022