Nieuws

JO17-1 hoopt zaterdag kampioen te worden! Komt allen!

Aanstaande zaterdag (09-12-2017) speelt de JO17-1 weer eens een wedstrijd. En direct een hele belangrijke tegen concurrent Reunie. In deze laatste thuiswedstrijd van het jaar 2017, hoopt het team van trainer Jelle Elfrink kampioen te worden.

 

Lastige wedstrijd

Reunie en VVG staan op dit moment op een gelijk aantal verliespunten. “Afgelopen weekend hebben we niet gespeeld. Reunie heeft daarin tegen een dubbel programma, ze spelen aanstaande woensdag ook” Blikt trainer Elfrink vooruit. De blauw-witte helden gaan natuurlijk goed voorbereid de strijd aan. “We gaan ons eigen spel spelen, dat is ook wat de spelers willen.”

 

Generale repetitie?

Ook zit de JO17-1 nog in de KNVB Beker. Deze wedstrijd is een week later op 16 december in Enschede. Je zou dus kunnen spreken van een generale repetitie. “Normaal gesproken kun je dat zo zien. Maar een kampioenswedstrijd is altijd iets speciaals, niet te vergelijken.”

Elfrink is dat ook duidelijk: “We gaan voor de drie punten. Als dat lukt hebben we groot feest. Het zou mooi zijn als er veel publiek komt kijken.”

 

Feitjes

VVG is al geplaatst voor de promotiepoule richting de hoofdklasse.

VVG is thuis nog ongeslagen. (alleen SDOUC wist hier gelijk te spelen)

Het doelsaldo van VVG is veruit het beste. (+26)

VVG verloor dit seizoen pas 1 keer. (Uit bij FC Trias werd het 3-2)

VVG speelt deze wedstrijd in een compleet nieuw tenue! (Gesponsord door het Onland)

Jan Leemreize keert terug van een blessure. (De gehele selectie is fit)

 

De wedstrijd staat onder leiding van de Heer R. van der Meer.

Aftrap 15:00 uur.

HET LAATSTE NIEUWS

Nieuwe tassen voor de jeugd

24 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024

Winnaars Koppeltoernooi: Robin en Michel!

20 februari 2024

Flessenactie 2024: Prachtig resultaat!

17 februari 2024