Nieuws

JO17-1 hoopt zaterdag kampioen te worden! Komt allen!

Aanstaande zaterdag (09-12-2017) speelt de JO17-1 weer eens een wedstrijd. En direct een hele belangrijke tegen concurrent Reunie. In deze laatste thuiswedstrijd van het jaar 2017, hoopt het team van trainer Jelle Elfrink kampioen te worden.

 

Lastige wedstrijd

Reunie en VVG staan op dit moment op een gelijk aantal verliespunten. “Afgelopen weekend hebben we niet gespeeld. Reunie heeft daarin tegen een dubbel programma, ze spelen aanstaande woensdag ook” Blikt trainer Elfrink vooruit. De blauw-witte helden gaan natuurlijk goed voorbereid de strijd aan. “We gaan ons eigen spel spelen, dat is ook wat de spelers willen.”

 

Generale repetitie?

Ook zit de JO17-1 nog in de KNVB Beker. Deze wedstrijd is een week later op 16 december in Enschede. Je zou dus kunnen spreken van een generale repetitie. “Normaal gesproken kun je dat zo zien. Maar een kampioenswedstrijd is altijd iets speciaals, niet te vergelijken.”

Elfrink is dat ook duidelijk: “We gaan voor de drie punten. Als dat lukt hebben we groot feest. Het zou mooi zijn als er veel publiek komt kijken.”

 

Feitjes

VVG is al geplaatst voor de promotiepoule richting de hoofdklasse.

VVG is thuis nog ongeslagen. (alleen SDOUC wist hier gelijk te spelen)

Het doelsaldo van VVG is veruit het beste. (+26)

VVG verloor dit seizoen pas 1 keer. (Uit bij FC Trias werd het 3-2)

VVG speelt deze wedstrijd in een compleet nieuw tenue! (Gesponsord door het Onland)

Jan Leemreize keert terug van een blessure. (De gehele selectie is fit)

 

De wedstrijd staat onder leiding van de Heer R. van der Meer.

Aftrap 15:00 uur.

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024