Nieuws

JO17-1 verliest absolute topper

Op Sportpark de Pol was het een strijd tussen de twee grootste kandidaten voor de titel. Beide teams waren vooraf nog ongeslagen. Eldenia had alleen een gelijkspel tegen SML behaald. VVG had daarin tegen, alle wedstrijden nog winnend afgesloten en was dan ook de favoriet. Bij VVG was Jan Leemreize nog geschorst, Davy Stern en Yeldan v. Uem speelde deze middag bij de JO19-1. Als vervanging sloot JO15-1 speler Nout Thuis aan.

Hitte

Zomerse omstandigheden op Sportpark de Pol, temperaturen in de volle zon van 24 graden, maakte het kunstgras warm en broeierig. Het begin van de wedstrijd is voor Eldenia, dat grote kansen krijgt. VVG komt er moeilijk uit.

Ruben Cats houdt 0-0 met de rust

Geweldig optreden van doelman Cats houd VVG in de wedstrijd. Heel af en toe is er een kleine mogelijkheid voor VVG doormiddel van een counter of hoekschop. Eldenia krijgt grote kansen maar kunnen nog geen doelpunt maken.

VVG moet verder met 10 man

Na de rust is het de volle druk van het uit team. VVG komt er niet meer aan. Vrij gemakkelijk komt Eldenia op een 0-3 voorsprong. Blessure voor Berendsen. Die door een harde ongecontroleerde actie de wedstrijd wordt uitgeschopt. Er zijn geen wissels meer en Eldenia dat heer en meester is, loopt uit tot 0-5.

Hoofdklasse niet uit beeld

Door het eerste punten verlies staan de mannen van de JO17-1 op een keurige tweede plek. 1 punt achter de nieuwe koploper Eldenia en 4 punten voorsprong op de nummers drie DVOV en de Bataven. Deze tweede plek geeft recht op promotie naar de Hoofdklasse.

 

Arbiter: C.H. Masselink Toeschouwers: 62

Doelpuntenmakers:  0-1 (50.), 0-2 (56.), 0-3 (66.), 0-4 (71.), 0-5 (77.)

Opstelling: Cats, Kuiperije, J. Jansen©, Mulder, Liebrand, Thuis (41. Berendsen), Leuverink, Lankveld, Beran, C. Jansen, Loesink.

Gele kaarten: Lankveld (33.) en Beran (68.)

Rode kaarten:

Bijzonderheden:

HET LAATSTE NIEUWS

SV Leones vs VVG’25 – Zondag 26 Mei

21 mei 2024

Wedstrijdverslag JO7-1

22 mei 2024

VVG’ 25 slacht DVC’26 af op eigen bodem

22 mei 2024

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024