Nieuws

Kampioenskoorts Vrouwen 1!

‼️ KAMPIOENSKOORTS‼️
Waar het hele seizoen voor gestreden is kan zondag worden behaald. Bij winst op ZZC’20 is het kampioenschap definitief binnen. Makkelijk wordt het zeker niet tegen de nummer 2 uit Zelhem. Het vorige affiche werd met 2-1 verloren… onze enige verliespartij van dit seizoen. We hebben wat goed te maken, maar daarbij kunnen we alle support gebruiken.
Ouders, vrienden, familie en VVG’ers kom naar sportpark de Pol en zorg dat je niks hoeft te missen van de spannendste confrontatie van het seizoen. Schreeuwen jullie ons mee naar het kampioenschap?
??⚪️ 29 mei – 11.00 uur ?⚪️ ?

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 verliest op kletsnatte zondag van Pax 5

21 september 2022

Spaarkas actie!

05 september 2022

Save the date! 27 augustus 2022
Startdag nieuwe seizoen

11 juli 2022