Nieuws

Kleutervoetbal groot succes!

Elke zaterdagochtend tussen 9 en 10 uur zijn de kleuters van VVG’25 fanatiek aan de bal in Sporthal de Pol. Rick Liebrand, de trainer, is in oktober gestart met vijf kinderen. Elke week krijgt hij hulp van twee jongens van Onder 19. Inmiddels voetballen er al 13 kinderen en heeft Rick versterking gekregen van trainer Keje Epskamp. Met deze extra trainer is er plek voor nog meer kinderen. Wil jouw kind ook graag spelenderwijs leren voetballen, kom dan kennismaken met je zoon of dochter op zaterdagochtend!

Je kind mag drie keer gratis mee doen om het uit te proberen!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 wint verrassend van FC Winterswijk 6

21 maart 2023

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023

VVG 3 loopt tegen harde nederlaag aan bij Grol 7

07 maart 2023