Nieuws

Balsponsor in beeld: Koenders ‘t Ware Huis Gaanderen

Al jarenlang een begrip in Gaanderen: Koenders ‘t Ware Huis. Aankomende zondag 21 oktober zijn zij balsponsor bij de thuiswedstrijd van het eerste elftal tegen Zeddam-Sint Joris. Bent u op zoek naar huishoudelijke en/of cadeauartikelen? Bij Koenders ‘t Ware Huis bent u aan het juiste adres. Zij hebben een ruime selectie aan schoonmaakartikelen, huishoudelijke & elektrische apparaten, (glas)serviezen, bestek, keukengerei en nog veel meer.

Daarnaast biedt het een uitgebreide en goed gesorteerde collectie speelgoed aan, voor de kleinste tot de grootste kinderen. Het maakt niet uit wat u zoekt of wat uw budget is, voor elke leeftijd en elk budget vindt u speelgoed! Naast de speelgoedafdeling hebben zij ook een groot assortiment aan gezelschapsspellen en puzzels.

Heeft u geen idee wat u cadeau moet geven? Denk dan eens aan de Novy of Top1Toys Cadeaubon. Deze cadeaubon is te verkrijgen in verschillende coupures en inwisselbaar op de cadeau en huishoudelijke afdeling. De bon kan tevens ingeleverd worden bij andere Novy of Top1Toys vestigingen.

De wedstrijd begint om 14:00 uur op Sportpark de Pol. Komt allen!

HET LAATSTE NIEUWS

Vacature coach VVG’25 2!

26 februari 2024

Verslag VVG’25 JO7-1

26 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024

Nieuwe tassen voor de jeugd

24 februari 2024