Nieuws

KRAKER IN 2G: VVG’25 1 – SC VARSSEVELD 1

KRAKER IN 2G: VVG’25 – SC VARSSEVELD 🔥
Het eerste herenteam speelt zaterdag (!) 4 november op het eigen sportpark de derby tegen Sc Varsseveld. Een regelrechte kraker, al was het alleen maar omdat onze vorige trainer Lars Krabbenborg nu het eerste van Varsseveld onder zijn hoede heeft.
En met succes, want Varsseveld staat in 2G bovenaan. Onze eigen mannen hebben wat goed te maken, zaterdag. Afgelopen zondag werd met 4-2 verloren in en tegen Markelo.
De wedstrijd is verplaatst naar zaterdagavond 4 november 18.00 uur, om zoveel mogelijk toeschouwers de kans te geven dit voetbalfeest mee te maken. Na de wedstrijd maken we het gezellig in de kantine. Dan zet DJ Machiel de kantine in vuur en vlam.
Komt allen: aanstaande zaterdag, 18.00 uur. ⚽️⚡️

 

HET LAATSTE NIEUWS

Van Zaalvoetbal naar Futsal

31 maart 2024

Verslag Varsseveld – VVG ’25

28 maart 2024

VVG ’25 1 Heren wint de kraker bij SC Varsseveld!

24 maart 2024

Voetballen bij De Graafschap in de meivakantie?

23 maart 2024