Nieuws

KRAKER IN 2G: VVG’25 1 – SC VARSSEVELD 1

KRAKER IN 2G: VVG’25 – SC VARSSEVELD 🔥
Het eerste herenteam speelt zaterdag (!) 4 november op het eigen sportpark de derby tegen Sc Varsseveld. Een regelrechte kraker, al was het alleen maar omdat onze vorige trainer Lars Krabbenborg nu het eerste van Varsseveld onder zijn hoede heeft.
En met succes, want Varsseveld staat in 2G bovenaan. Onze eigen mannen hebben wat goed te maken, zaterdag. Afgelopen zondag werd met 4-2 verloren in en tegen Markelo.
De wedstrijd is verplaatst naar zaterdagavond 4 november 18.00 uur, om zoveel mogelijk toeschouwers de kans te geven dit voetbalfeest mee te maken. Na de wedstrijd maken we het gezellig in de kantine. Dan zet DJ Machiel de kantine in vuur en vlam.
Komt allen: aanstaande zaterdag, 18.00 uur. ⚽️⚡️

 

HET LAATSTE NIEUWS

WANTED: ENTHOUSIASTE OMROEPER

03 december 2023

ONVERWACHT PIETENBEZOEK

03 december 2023

JAYLYNN OP SCHOT IN TWENTE

01 december 2023

VVG’25 2 wint overtuigend van Columbia 2

27 november 2023