Nieuws

Lars Krabbenborg en VVG’25 zetten de succesvolle samenwerking voort!   

Het is al even bekend maar nu is het ook officieel vastgelegd. Onze ambitieuze hoofdtrainer Lars Krabbenborg tekent voor het derde seizoen bij VVG’25. Wij zijn blij dat het voetbal goed op de kaart staat bij VVG’25 en Lars geeft hier een grote bijdrage aan. Het eerste seizoen onder zijn bezielende leiding werd VVG’25 kampioen en promoveerde naar de derde klasse. Deze klasse was historisch lang geleden voor VVG’25. Nu, in de derde klasse heeft hij met zijn team de periodetitel binnen gesleept en staan ze op nummer 1.

Lars gaat de strijd aan en als ‘laptop trainer’ benut hij elke wedstrijd voor verdere groei. Deze stijgende lijn is voor beide partijen een mooi uitgangspunt om samen nog een jaar verder te bouwen. We wensen Lars samen met de selectie succes en voetbal plezier!

HET LAATSTE NIEUWS

SV Leones vs VVG’25 – Zondag 26 Mei

21 mei 2024

Wedstrijdverslag JO7-1

22 mei 2024

VVG’ 25 slacht DVC’26 af op eigen bodem

22 mei 2024

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024