Nieuws

Lars Krabbenborg en VVG’25 zetten de succesvolle samenwerking voort!   

Het is al even bekend maar nu is het ook officieel vastgelegd. Onze ambitieuze hoofdtrainer Lars Krabbenborg tekent voor het derde seizoen bij VVG’25. Wij zijn blij dat het voetbal goed op de kaart staat bij VVG’25 en Lars geeft hier een grote bijdrage aan. Het eerste seizoen onder zijn bezielende leiding werd VVG’25 kampioen en promoveerde naar de derde klasse. Deze klasse was historisch lang geleden voor VVG’25. Nu, in de derde klasse heeft hij met zijn team de periodetitel binnen gesleept en staan ze op nummer 1.

Lars gaat de strijd aan en als ‘laptop trainer’ benut hij elke wedstrijd voor verdere groei. Deze stijgende lijn is voor beide partijen een mooi uitgangspunt om samen nog een jaar verder te bouwen. We wensen Lars samen met de selectie succes en voetbal plezier!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 pakt punt in enerverende wedstrijd tegen FC Bergh 4

27 september 2022

Wedstrijdverslag NEC 1 – VVG’25 1

27 september 2022

VVG 3 verliest op kletsnatte zondag van Pax 5

21 september 2022