Nieuws

Lars Krabbenborg nieuwe innovatieve trainer VVG’25 1!

Met ingang van het nieuwe seizoen heeft VVG’25 met Lars Krabbenborg een nieuwe trainer voor het eerste elftal. Lars, momenteel assistent trainer bij eersteklasser RKZVC, zit vol ambitie. Ook VVG’25 zit flink in de lift. Een mooie combinatie dus.

Lars heeft ruime ervaring met een prestatiecultuur. Met behulp van videobeelden en een periodiseringsplan zijn de trainingen van Lars gedegen afgestemd op de ontwikkeling van het team en de individuele spelers.  VVG’25 kan zich met Lars blijvend door ontwikkelen. Vanaf de nieuwe tribune worden de wedstrijden straks gefilmd en als trainingsmateriaal ingezet.

Een mooie vernieuwing die past bij de visie van VVG’25.

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024