Nieuws

Lars Krabbenborg nieuwe innovatieve trainer VVG’25 1!

Met ingang van het nieuwe seizoen heeft VVG’25 met Lars Krabbenborg een nieuwe trainer voor het eerste elftal. Lars, momenteel assistent trainer bij eersteklasser RKZVC, zit vol ambitie. Ook VVG’25 zit flink in de lift. Een mooie combinatie dus.

Lars heeft ruime ervaring met een prestatiecultuur. Met behulp van videobeelden en een periodiseringsplan zijn de trainingen van Lars gedegen afgestemd op de ontwikkeling van het team en de individuele spelers.  VVG’25 kan zich met Lars blijvend door ontwikkelen. Vanaf de nieuwe tribune worden de wedstrijden straks gefilmd en als trainingsmateriaal ingezet.

Een mooie vernieuwing die past bij de visie van VVG’25.

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 wint verrassend van FC Winterswijk 6

21 maart 2023

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023

VVG 3 loopt tegen harde nederlaag aan bij Grol 7

07 maart 2023