Nieuws

Lars Krabbenborg nieuwe innovatieve trainer VVG’25 1!

Met ingang van het nieuwe seizoen heeft VVG’25 met Lars Krabbenborg een nieuwe trainer voor het eerste elftal. Lars, momenteel assistent trainer bij eersteklasser RKZVC, zit vol ambitie. Ook VVG’25 zit flink in de lift. Een mooie combinatie dus.

Lars heeft ruime ervaring met een prestatiecultuur. Met behulp van videobeelden en een periodiseringsplan zijn de trainingen van Lars gedegen afgestemd op de ontwikkeling van het team en de individuele spelers.  VVG’25 kan zich met Lars blijvend door ontwikkelen. Vanaf de nieuwe tribune worden de wedstrijden straks gefilmd en als trainingsmateriaal ingezet.

Een mooie vernieuwing die past bij de visie van VVG’25.

HET LAATSTE NIEUWS

Van Zaalvoetbal naar Futsal

31 maart 2024

Verslag Varsseveld – VVG ’25

28 maart 2024

VVG ’25 1 Heren wint de kraker bij SC Varsseveld!

24 maart 2024

Voetballen bij De Graafschap in de meivakantie?

23 maart 2024