Nieuws

Lars Krabbenborg verlengt contract met twee jaar bij VVG’25!

VVG’25  en hoofdtrainer Lars Krabbenborg gaan samen verder.  De promotie naar de tweede klasse is een kans die beide partijen graag ten volle willen benutten. Het afgelopen jaar waren de omstandigheden niet optimaal en is de competitie vanwege de coronamaatregelen tot twee keer toe stilgelegd. Desondanks is er gegeven de maatregelen in kleine groepjes doorgetraind en kijken ze uit naar een herstart van de competitie. Zowel VVG’25 als Lars wil graag met de jongens laten zien wat ze waard zijn in de tweede klasse en het maximale er uit halen. De mannen worden nog goed uitgedaagd door Lars en zijn nog steeds in de groeimodus. Dit maakt dat we er voor kiezen om een contract van twee jaar met elkaar af te sluiten zodat we kunnen blijven door ontwikkelen. Dit past ook goed bij de visie van de club die momenteel bezig is met een brede doorontwikkeling naar 2025 wanneer zij 100 jaar bestaat. Als 100 jarige vereniging willen we een fitte dorpsclub zijn met een voetbalaanbod voor iedereen, jong en oud, vrouwen en mannen, iedereen is aan de bal!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 verliest op kletsnatte zondag van Pax 5

21 september 2022

Spaarkas actie!

05 september 2022

Save the date! 27 augustus 2022
Startdag nieuwe seizoen

11 juli 2022