Nieuws

Luc Feukkink en Mark Schepers stoppen na dit seizoen bij VVG 1 en 2.

Luc Feukkink en Mark Schepers nemen na dit seizoen afscheid als trainers bij het tweede en eerste elftal. Beide heren kunnen terugkijken op een positieve periode waarin de elftallen een stabielere positie hebben gekregen in hun klasse en er veel jeugdspelers zijn doorgestroomd en ingepast. Feukkink leidde zijn manschappen vorig jaar nog naar de kwartfinale in de beker. Schepers eindigde in de eerste twee seizoenen met VVG’25 als tiende en zevende in de vierde klasse.

Namens VVG’25 wensen wij beide heren veel succes in hun verdere loopbaan als trainer en willen wij ze bedanken voor hun inzet!

HET LAATSTE NIEUWS

Vacature coach VVG’25 2!

26 februari 2024

Verslag VVG’25 JO7-1

26 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024

Nieuwe tassen voor de jeugd

24 februari 2024