Nieuws

Luc Feukkink en Mark Schepers stoppen na dit seizoen bij VVG 1 en 2.

Luc Feukkink en Mark Schepers nemen na dit seizoen afscheid als trainers bij het tweede en eerste elftal. Beide heren kunnen terugkijken op een positieve periode waarin de elftallen een stabielere positie hebben gekregen in hun klasse en er veel jeugdspelers zijn doorgestroomd en ingepast. Feukkink leidde zijn manschappen vorig jaar nog naar de kwartfinale in de beker. Schepers eindigde in de eerste twee seizoenen met VVG’25 als tiende en zevende in de vierde klasse.

Namens VVG’25 wensen wij beide heren veel succes in hun verdere loopbaan als trainer en willen wij ze bedanken voor hun inzet!

HET LAATSTE NIEUWS

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023

VVG 3 loopt tegen harde nederlaag aan bij Grol 7

07 maart 2023

VVG’25 Heren 1 wint weer en blijft in top 3 meedoen!

06 maart 2023