Nieuws

Luc Feukkink en Mark Schepers stoppen na dit seizoen bij VVG 1 en 2.

Luc Feukkink en Mark Schepers nemen na dit seizoen afscheid als trainers bij het tweede en eerste elftal. Beide heren kunnen terugkijken op een positieve periode waarin de elftallen een stabielere positie hebben gekregen in hun klasse en er veel jeugdspelers zijn doorgestroomd en ingepast. Feukkink leidde zijn manschappen vorig jaar nog naar de kwartfinale in de beker. Schepers eindigde in de eerste twee seizoenen met VVG’25 als tiende en zevende in de vierde klasse.

Namens VVG’25 wensen wij beide heren veel succes in hun verdere loopbaan als trainer en willen wij ze bedanken voor hun inzet!

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024