Nieuws

Meld je aan voor zaalvoetbal!

Hallo (toekomstig) lid,

Ben jij opzoek naar goed en sportief begin van je weekend en lijkt het je leuk om in competitieverband te zaalvoetballen? Geef je dan nu op via de site van VVG`25! Je kunt je als individueel inschrijven of gezellig met je vrienden een eigen team oprichten. Voor extra informatie kun je altijd mailen naar zaalvoetbal@vvg25.nl of Ruud Bongers en/of Daan Bus even aanschieten!

Wil je een keer het sfeertje proeven of gewoon supporteren kom dan langs op vrijdag vanaf 21:00u in sporthal De Pol.

PS: Ben je al lid bij VVG dan krijg je korting op de zaalcontributie!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 pakt punt in enerverende wedstrijd tegen FC Bergh 4

27 september 2022

Wedstrijdverslag NEC 1 – VVG’25 1

27 september 2022

VVG 3 verliest op kletsnatte zondag van Pax 5

21 september 2022