Nieuws

Meld je aan voor zaalvoetbal!

Hallo (toekomstig) lid,

Ben jij opzoek naar goed en sportief begin van je weekend en lijkt het je leuk om in competitieverband te zaalvoetballen? Geef je dan nu op via de site van VVG`25! Je kunt je als individueel inschrijven of gezellig met je vrienden een eigen team oprichten. Voor extra informatie kun je altijd mailen naar zaalvoetbal@vvg25.nl of Ruud Bongers en/of Daan Bus even aanschieten!

Wil je een keer het sfeertje proeven of gewoon supporteren kom dan langs op vrijdag vanaf 21:00u in sporthal De Pol.

PS: Ben je al lid bij VVG dan krijg je korting op de zaalcontributie!

HET LAATSTE NIEUWS

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023

VVG 3 loopt tegen harde nederlaag aan bij Grol 7

07 maart 2023

VVG’25 Heren 1 wint weer en blijft in top 3 meedoen!

06 maart 2023