Nieuws

Meld je aan voor zaalvoetbal!

Hallo (toekomstig) lid,

Ben jij opzoek naar goed en sportief begin van je weekend en lijkt het je leuk om in competitieverband te zaalvoetballen? Geef je dan nu op via de site van VVG`25! Je kunt je als individueel inschrijven of gezellig met je vrienden een eigen team oprichten. Voor extra informatie kun je altijd mailen naar zaalvoetbal@vvg25.nl of Ruud Bongers en/of Daan Bus even aanschieten!

Wil je een keer het sfeertje proeven of gewoon supporteren kom dan langs op vrijdag vanaf 21:00u in sporthal De Pol.

PS: Ben je al lid bij VVG dan krijg je korting op de zaalcontributie!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023

VVG’25 doet mee met #RaboClubSupport ⚽️

22 september 2023

VVG’25 JO9-1 wint thuis met dubbele cijfers van FC Trias!

18 september 2023