Nieuws

Meld je aan voor zaalvoetbal!

Hallo (toekomstig) lid,

Ben jij opzoek naar goed en sportief begin van je weekend en lijkt het je leuk om in competitieverband te zaalvoetballen? Geef je dan nu op via de site van VVG`25! Je kunt je als individueel inschrijven of gezellig met je vrienden een eigen team oprichten. Voor extra informatie kun je altijd mailen naar zaalvoetbal@vvg25.nl of Ruud Bongers en/of Daan Bus even aanschieten!

Wil je een keer het sfeertje proeven of gewoon supporteren kom dan langs op vrijdag vanaf 21:00u in sporthal De Pol.

PS: Ben je al lid bij VVG dan krijg je korting op de zaalcontributie!

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024