Nieuws

Met balsponsor Jachthaven Bommen Berend pakt VVG’25 1 punt tegen Varsseveld 1

In een onstuimig en stormachtig weekend speelde het ‘vlaggenschip’ van VVG vandaag zijn tweede competitiewedstrijd thuis tegen Varsseveld. Bij het vlaggenschip past een iconische balsponsor en dus was Jachthaven Bommen Berend dan ook de sponsor van deze thuiswedstrijd. Gezien het weer en de vele regen die er gevallen was had er bijna met boot aangelegd kunnen worden op de kletsnatte route naar Sportpark de Pol.

Jachthaven Bommen Berend is een jachthaven midden in het prachtige Achterhoek aan de Oude IJssel. Het is al jaren een trouwe sponsor van onze club en gevestigd in Laag Keppel. Naast aanleggen met een eigen boot kun je er ook een sloep huren vanuit:

1. Jachtservice Oost Nederland, Akkermansbeekweg 9, 7061 ZA, Terborg
2. Jachthaven Bommen-Berend, Rijksweg 94, 6998 AK, Laag-Keppel

Daarnaast beschikt het over perfecte voorzieningen rondom de locatie ( o.a. sanitair, stroom en recreatie) maar ook zijn er eet en drinkgelegenheden op loopafstand en is de omgeving de moeite waard met bijbehorende wandel en fietsroutes. Voor meer info: www.jachthavengelderland.nl

VVG’25 1 pakte zijn eerste punt na de winterstop. Het duel eindigde in 1-1.

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 heren 1 verliest openingswedstrijd

27 september 2023

Geschenkset nu voor slechts 10 euro!

27 september 2023

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023