Nieuws

Met balsponsor Jachthaven Bommen Berend pakt VVG’25 1 punt tegen Varsseveld 1

In een onstuimig en stormachtig weekend speelde het ‘vlaggenschip’ van VVG vandaag zijn tweede competitiewedstrijd thuis tegen Varsseveld. Bij het vlaggenschip past een iconische balsponsor en dus was Jachthaven Bommen Berend dan ook de sponsor van deze thuiswedstrijd. Gezien het weer en de vele regen die er gevallen was had er bijna met boot aangelegd kunnen worden op de kletsnatte route naar Sportpark de Pol.

Jachthaven Bommen Berend is een jachthaven midden in het prachtige Achterhoek aan de Oude IJssel. Het is al jaren een trouwe sponsor van onze club en gevestigd in Laag Keppel. Naast aanleggen met een eigen boot kun je er ook een sloep huren vanuit:

1. Jachtservice Oost Nederland, Akkermansbeekweg 9, 7061 ZA, Terborg
2. Jachthaven Bommen-Berend, Rijksweg 94, 6998 AK, Laag-Keppel

Daarnaast beschikt het over perfecte voorzieningen rondom de locatie ( o.a. sanitair, stroom en recreatie) maar ook zijn er eet en drinkgelegenheden op loopafstand en is de omgeving de moeite waard met bijbehorende wandel en fietsroutes. Voor meer info: www.jachthavengelderland.nl

VVG’25 1 pakte zijn eerste punt na de winterstop. Het duel eindigde in 1-1.

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024