Nieuws

Nieuwe kleding voor trainers & leiders VVG’25 binnen!

Alle trainers & leiders worden voorzien van een compleet nieuwe kledingset. De broeken, shirts en vesten zijn al klaar. De winterjassen hebben helaas vertraging opgelopen en worden in september geleverd.

 

Alle kleding wordt uitgereikt zodra de velden weer open gaan. Quinten Löesink showt ons alvast de nieuwe kleding. De kleding is van het Italiaanse merk Macron en wordt geleverd door onze huisleverancier Dodasports uit Gaanderen.

 

Rebelhouse.nl is vanaf het komende seizoen de nieuwe hoofdsponsor van de jeugd van VVG’25. Rebelhouse.nl is een woon (web) winkel uit Ulft en levert door heel Nederland en België bijzondere en trendy meubels van merken zoals Kare design, Zuiver, DutchBone, Be Pure, Eleonora en SMAQQ.

 

HET LAATSTE NIEUWS

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023

VVG 3 loopt tegen harde nederlaag aan bij Grol 7

07 maart 2023

VVG’25 Heren 1 wint weer en blijft in top 3 meedoen!

06 maart 2023