Nieuws

Nieuwe tenues JO13-2 door sponsor Recreatiepark camping de Wrange!

Recreatiepark camping de Wrange heeft haar sponsorcontract met JO13-2 verlengt en mooie nieuwe tenues en tassen geleverd.

Recreatiepark camping de Wrange is ruim voorzien van de meeste voorzieningen en een begrip in de Achterhoek maar ook daarbuiten! Zo beschikken zij over een modern verwarmd sanitairgebouw. Ook is er een babyroom en een wasserette aanwezig. Buiten vindt men een verwarmd zwembad en een verwarmd apart kleuterbad. Er is een ruime speeltuin voor de kinderen en in het hoogseizoen wordt door het recreatieteam verschillende programma’s en spannende dingen georganiseerd voor jong en oud. Voor meer info, kijk op:  http://www.dewrange.nl/home

Op de foto bedankt Jan Fenneman namens de sponsorcommissie eigenaar Harold Bannink.

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023

VVG’25 doet mee met #RaboClubSupport ⚽️

22 september 2023

VVG’25 JO9-1 wint thuis met dubbele cijfers van FC Trias!

18 september 2023