Nieuws

Nieuwe tenues JO13-2 door sponsor Recreatiepark camping de Wrange!

Recreatiepark camping de Wrange heeft haar sponsorcontract met JO13-2 verlengt en mooie nieuwe tenues en tassen geleverd.

Recreatiepark camping de Wrange is ruim voorzien van de meeste voorzieningen en een begrip in de Achterhoek maar ook daarbuiten! Zo beschikken zij over een modern verwarmd sanitairgebouw. Ook is er een babyroom en een wasserette aanwezig. Buiten vindt men een verwarmd zwembad en een verwarmd apart kleuterbad. Er is een ruime speeltuin voor de kinderen en in het hoogseizoen wordt door het recreatieteam verschillende programma’s en spannende dingen georganiseerd voor jong en oud. Voor meer info, kijk op:  http://www.dewrange.nl/home

Op de foto bedankt Jan Fenneman namens de sponsorcommissie eigenaar Harold Bannink.

HET LAATSTE NIEUWS

Van Zaalvoetbal naar Futsal

31 maart 2024

Verslag Varsseveld – VVG ’25

28 maart 2024

VVG ’25 1 Heren wint de kraker bij SC Varsseveld!

24 maart 2024

Voetballen bij De Graafschap in de meivakantie?

23 maart 2024