Nieuws

Nieuwe voorzitter benoemd

Het bestuur is verheugd te kunnen mededelen dat we Piet Karemaker hebben benoemd als voorzitter van VVG ’25. Piet is op 1 februari 2022 toegetreden tot het bestuur en heeft zich sindsdien vol overgave en met veel plezier bezig gehouden met een groot aantal bestuurlijke taken.

“Ik waardeer het vertrouwen van het bestuur om mij als voorzitter te benoemen en zal mij vol inzetten voor de club. De komende tijd zal de grootste uitdaging zijn, om samen met vele leden, in 2025 een prachtig en onvergetelijk jubileumjaar te vieren”, aldus Piet.

Piet is zich ervan bewust dat we de club besturen met een klein bestuur. Echter, zoals hij aangeeft, doordat we een prima jeugdbestuur, vakkundige technische commissies, een actieve sponsor- en activiteiten- en vrijwilligerscommissie en een goed communicatie- en kantine team hebben moet dit geen belemmering zijn om de club goed te kunnen besturen. Zoals hij zegt: “Ik kijk er naar uit om als voorzitter mijn steentje aan deze mooie club bij te dragen!”

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024