Nieuws

Nieuwe voorzitter benoemd

Het bestuur is verheugd te kunnen mededelen dat we Piet Karemaker hebben benoemd als voorzitter van VVG ’25. Piet is op 1 februari 2022 toegetreden tot het bestuur en heeft zich sindsdien vol overgave en met veel plezier bezig gehouden met een groot aantal bestuurlijke taken.

“Ik waardeer het vertrouwen van het bestuur om mij als voorzitter te benoemen en zal mij vol inzetten voor de club. De komende tijd zal de grootste uitdaging zijn, om samen met vele leden, in 2025 een prachtig en onvergetelijk jubileumjaar te vieren”, aldus Piet.

Piet is zich ervan bewust dat we de club besturen met een klein bestuur. Echter, zoals hij aangeeft, doordat we een prima jeugdbestuur, vakkundige technische commissies, een actieve sponsor- en activiteiten- en vrijwilligerscommissie en een goed communicatie- en kantine team hebben moet dit geen belemmering zijn om de club goed te kunnen besturen. Zoals hij zegt: “Ik kijk er naar uit om als voorzitter mijn steentje aan deze mooie club bij te dragen!”

HET LAATSTE NIEUWS

Nieuwe tassen voor de jeugd

24 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024

Winnaars Koppeltoernooi: Robin en Michel!

20 februari 2024

Flessenactie 2024: Prachtig resultaat!

17 februari 2024