Nieuws

Nu een AED op onze locatie!

In 2023 hebben 16 vrijwilligers van VVG ’25 met succes een reanimatie en AED training doorlopen bij Redden in Terborg. De trainer, Jesse van de Gevel, heeft ons met enthousiasme door de cursus geleid en uiteindelijk hebben alle 16 het certificaat Reanimatie + AED behaald. Samen met de ongeveer 15 vrijwilligers, die al een BHV diploma hebben, zijn er nu ongeveer 30 leden van VVG ’25 die in een noodsituatie kunnen reanimeren. Het AED apparaat is kindvriendelijk en aangemeld bij de alarmdiensten en  AED app groep(en) in Gaanderen.

De aanschaf van de AED is tot stand gekomen door medewerking van Basisschool Gaanderwijs, BSO Humankind, Schuttersgilde St Martinus Gaanderen, Stichting Sport en Cultuur Gaanderen en de Gemeente Doetinchem. Iedereen ontzettend bedankt hiervoor. Dit toont een goed noaberschap voor iets, waar we met elkaar op het sportcomplex de Pol gebruik van maken.

HET LAATSTE NIEUWS

Van Zaalvoetbal naar Futsal

31 maart 2024

Verslag Varsseveld – VVG ’25

28 maart 2024

VVG ’25 1 Heren wint de kraker bij SC Varsseveld!

24 maart 2024

Voetballen bij De Graafschap in de meivakantie?

23 maart 2024