Nieuws

Online Ledenvergadering goed bezocht

De eerste Algemene Ledenvergadering met stemrecht voor jeugdleden. Het was even wennen onze Algemene Ledenvergadering via internet, maar het was voor een online ledenvergadering goed bezocht. In een vlot tempo kwamen de vaste agendapunten aan de orde. Vincent Bouwhuis en Erwin Stevens zijn herbenoemd als bestuursleden. De kascommissie heeft haar goedkeuring verleend aan de cijfers. Het bestuur heeft besloten om de contributie vanaf het seizoen 2021-2022 niet te verhogen. Gerdo Veenink gaf namens Team Opleiding (Jeugd) een presentatie waar ze mee bezig zijn. Verder stipte onze voorzitter Ineke Schuurman tijdens haar vooruitblik aan dat er gewerkt wordt aan een VVG’25 breed plan voor 2025. Waar willen we dan als club staan, in het jaar waarin VVG’25 haar eeuwfeest gaat vieren. Hierover later meer.

HET LAATSTE NIEUWS

Van Zaalvoetbal naar Futsal

31 maart 2024

Verslag Varsseveld – VVG ’25

28 maart 2024

VVG ’25 1 Heren wint de kraker bij SC Varsseveld!

24 maart 2024

Voetballen bij De Graafschap in de meivakantie?

23 maart 2024