Nieuws

Paul Veldkamp – als sportvrijwilliger genomineerd voor de Doetinchemse Sportverkiezing!

Super trots zijn we dat onze Paul genomineerd is voor de Doetinchemse Sportverkiezing 2019.

Alles wat de kantine aangaat binnen VVG’25, daar is Paul bij betrokken. Hij regelt de bezetting, inkoop en het beheer. Wordt er een activiteit georganiseerd? Dan zorgt Paul voor de kantinebijdrage. Hij kan altijd opgeroepen worden voor een onverwachte hulpvraag. Tevens legt Paul de verbinding met Basisschool Gaanderwijs, waar hij inmiddels een bekend gezicht is.

Maandagavond 28 januari 2019 zal voor de tweede keer de Doetinchemse Sportverkiezing plaatsvinden. In schouwburg Amphion zal vanaf 20.00 uur een sportieve avond georganiseerd worden waar sporters, vrijwilligers en onderwijsinstellingen de Doetinchemse sportprijs in ontvangst kunnen nemen. Wij hopen natuurlijk dat Paul de prijs in ontvangst mag nemen!

De Doetinchemse Sportverkiezing is een initiatief van de Sportraad, Sportservice Doetinchem en de gemeente Doetinchem. Dit nieuwe evenement is de opvolger van de huldiging van de Doetinchemse Sportkampioenen die de afgelopen jaren in de zomer georganiseerd werden.

HET LAATSTE NIEUWS

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023

VVG 3 loopt tegen harde nederlaag aan bij Grol 7

07 maart 2023

VVG’25 Heren 1 wint weer en blijft in top 3 meedoen!

06 maart 2023